معرفی اعضای تازه هیات مدیره بنیاد فرهنگی هنری رودکی

به گزارش بهترین عینک آفتابی، با پیشنهاد رئیس هیات امنا و تصویب هیات امنا، اعضای نو هیات مدیره بنیاد فرهنگی هنری رودکی انتخاب شدند.

معرفی اعضای تازه هیات مدیره بنیاد فرهنگی هنری رودکی

به گزارش گروه فرهنگی بهترین عینک آفتابی، سید محمود اسلامی، محمود شالویی و محمد حسین نیرومند با حکم محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیات امنا بنیاد فرهنگی هنری رودکی به عنوان اعضای نو هیات مدیره این مجموعه انتخاب و معرفی شدند.

اسلامی هم اکنون به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول به فعالیت است، محمود شالویی مدیرکلی حوزه وزارتی و سرپرستی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را برعهده دارد و محمد حسین نیرومند هم هنرمند و از مشاوران شناخته حوزه های مختلف فرهنگ و هنر است. این در حالی است که پیش از حضور افراد یاد شده ابوالقاسم ایرجی، مرتضی کاظمی و علی غیاثی ندوشن اعضای سابق بنیاد فرهنگی هنری رودکی را تشکیل می دادند.

بر اساس آنچه در سامانه اینترنتی بنیاد فرهنگی هنری رودکی در تعریف هیات مدیره نوشته شده، هیات مدیره بنیاد از سه عضو تشکیل می گردد که با پیشنهاد رئیس هیأت امنا و تصویب هیأت امنا برای مدت دو سال انتخاب می شوند.

وظایف هیأت مدیره در اساسنامه بنیاد شامل حفظ مصالح و منافع بنیاد، آنالیز و تشکیلات و نمودارهای سازمانی و آیین نامه های اقتصادی و معاملاتی و اداری و برنامه¬های جذب نیروی انسانی و پیشنهاد آن به هیأت امنا، آنالیز، پیشنهاد و تصویب انعقاد هرگونه قرارداد در حد اعتبارات و وظایف پیش بینی شده، آنالیز و تأیید گزارش های اقتصادی، حساب و صورت های اقتصادی سالانه جهت طرح در هیأت امنا، افتتاح حساب در بانک ها و مؤسسات اعتباری به نام بنیاد، آنالیز و تصویب اخذ تسهیلات و انواع مشارکت ها به پیشنهاد مدیرعامل و ارائه صورت های اقتصادی سالانه بنیاد به هیأت امنا است.

مدیرعامل بنیاد رودکی از بین اعضای هیأت مدیره یا خارج از آن به وسیله هیأت مدیره انتخاب و با حکم رئیس هیأت امنا به مدت دو سال منصوب می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "معرفی اعضای تازه هیات مدیره بنیاد فرهنگی هنری رودکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی اعضای تازه هیات مدیره بنیاد فرهنگی هنری رودکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید