مهاجری: قبول هدایت نفت مسجدسلیمان ریسک بسیار بزرگی بود، به بازیکنان گفتم چشم خود را روی همه چیز ببندند

به گزارش بهترین عینک آفتابی، سرمربی تازه تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، پذیرش این سمت را ریسک بسیار بزرگی برای خودش توصیف کرد.

مهاجری: قبول هدایت نفت مسجدسلیمان ریسک بسیار بزرگی بود، به بازیکنان گفتم چشم خود را روی همه چیز ببندند

محمدرضا مهاجری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی بهترین عینک آفتابی، درباره قبول پیشنهاد سرمربیگری نفت مسجدسلیمان گفت: با وجود زحمات زیادی که در نفت کشیده شده است، این تیم نتوانسته نتایج لازم را بگیرد و جایگاه مناسبی در جدول ندارد. من ریسک بسیار بزرگی را قبول کردم، اما مجموعه نفت ظرفیت لازم را دارد تا با تلاش جمعی، کاری کنیم کارستان. امید بسیاری به آینده تیم دارم و اگر امیدوار نبودم، این ریسک را قبول نمی کردم.

وی با بیان اینکه کاری بسیار سخت اما شدنی پیش رو دارد، شرح داد: تجربه ثابت کرده است اگر بازیکنان غیرت لازم را به خرج دهند، می توانیم نفت را در لیگ برتر حفظ کنیم. مسجدسلیمان به حمایت مسئولان نیاز دارد و مدیران باشگاه تمام تلاش خود را کرده اند. این انگیزه بالا، ما را مصمم کرد که این مسئولیت را بپذیریم و کاری بزرگ انجام بدهیم. ریسک بخشی از کار ماست و می گویند گر مرد رهی میان خون باید رفت. امیدوارم با سربلندی از این چالش خارج شویم و نتایج خوبی بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه محمود فکری گفته بود نفت به خوبی بسته نشده است، به بهترین عینک آفتابی گفت: از زحمات کمالوند و فکری تشکر می کنم. با این حال همه اتفاقات مثبت در سایه ثبات رخ می دهد. زمانی که سرمربی پدیده و سیاه جامگان بودم، در سایه ثبات نتایج خوبی گرفتم و همین اتفاق امسال در آرسنال رخ داد. اگر مدیران ما در این باشگاه بودند، میکل آرتتا را اخراج می کردند، اما این مربی در آرسنال ماند و تیم را به رده چهارم لیگ برتر انگلیس رساند.

مهاجری با اشاره به تعطیلی چند هفته ای لیگ برتر در انتهای فروردین بیان نمود: یکی از دلایلی که مرا برای حضور در نفت مجاب کرد، تعطیلی یک ماهه لیگ برتر در ماه مبارک رمضان است و به نظرم در این مدت می توانیم تیم را به شرایط دلخواه نزدیک کنیم. می دانم باشگاه از من چه می خواهد و بازگشت به گذشته هم دردی از نفت دوا نمی کند. دور از انصاف است که تقصیرات را به گردن سایرین بیندازم. همچنین هر سال شش یا هفت تیم برای بقا رقابت می کردند، اما امسال چهار تیم برای فرار از سقوط می جنگند.

وی در این باره که نفتی ها در سال های اخیر با مسائل مالی و سخت افزاری دست و پنجه نرم کرده اند، یادآور شد: من با این شرایط بیگانه نیستم و به جز تراکتور و ماشین سازی که از سخت افزار خوبی بهره می برند، باشگاه های پدیده، نساجی و سیاه جامگان سخت افزار لازم را نداشتند. مدیران باشگاه تلاش می کنند در فرصت باقیمانده، شرایط خوبی را برای نفت مسجدسلیمان رقم بزنیم. مسجدسلیمان یکی از معدود شهرهای درگیر لیگ برتر محسوب می شود، اما واقعاً مظلوم است.

سرمربی نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه مسئولان این شهر برای حل مسائل زیرساختی نفت MIS تلاش می کنند، گفت: به خاطر مسئله زمین مجبوریم در اهواز یا تهران تمرین کنیم، چون اگر تمرینات در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برگزار شود، کیفیت زمین پایین می آید. البته نمی توان این مشکل را در زمانی کوتاه برطرف کرد. به بازیکنان گفتیم در این هفت هفته، چشم خود را روی همه چیز ببندند تا نتایج لازم را در هفت فینال باقیمانده بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهاجری: قبول هدایت نفت مسجدسلیمان ریسک بسیار بزرگی بود، به بازیکنان گفتم چشم خود را روی همه چیز ببندند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: قبول هدایت نفت مسجدسلیمان ریسک بسیار بزرگی بود، به بازیکنان گفتم چشم خود را روی همه چیز ببندند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید