مهلت ثبت نام کنکور دکتری 1401 از فردا شروع می گردد

به گزارش بهترین عینک آفتابی، ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال 1401 از فردا، اول آذر ماه شروع می گردد.

مهلت ثبت نام کنکور دکتری 1401 از فردا شروع می گردد

به گزارش خبرنگار دانشگاه بهترین عینک آفتابی، طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز سال 1401 برای پذیرش در دوره های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیغام نور، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی از فردا دوشنبه یکم آذرماه 1400 شروع و در روز دوشنبه 8 آذرماه خاتمه می پذیرد.

ثبت نام منحصراً به صورت اینترنتی و به وسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام خواهد پذیرفت. هر متقاضی بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون می تواند در یک کد رشته امتحانی ثبت نام و در آزمون مربوط شرکت کند.

مراحلی که متقاضی باید برای ثبت نام اقدام کند به این توضیح است:

1- مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش برای تهیه کارت اعتباری ثبت نام (سریال 12 رقمی) و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام.

2- تهیه فایل عکس اسکن شده متقاضی بر اساس توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام.

3- آماده کردن اطلاعات مورد احتیاج جهت ثبت نام.

4- خرید کارت اعتباری ثبت نام 2.085.000 ریال از سامانه خرید کارت اعتباری در درگاه اطلاع رسانی سازمان.

5- پرداخت هزینه خدمات ارسال پیغام کوتاه به متقاضیان به مبلغ 12.000 ریال.

بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز روز آدینه 6 اسفندماه برگزار می گردد و متقاضیان ضروری است از روز سه شنبه 3 اسفندماه لغایت روز پنج شنبه 5 اسفندماه نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مهلت ثبت نام کنکور دکتری 1401 از فردا شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام کنکور دکتری 1401 از فردا شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید