هفته سرنوشت ساز عزت اللهی از راه رسید

به گزارش بهترین عینک آفتابی، جام ملت های فوتبال آسیا در راه است و ستاره های فوتبال ایران برای جلب رضایت سرمربی تیم ملی و البته کسب فرصت بازی در این رقابت ها، در پی آن هستند تا در بازار نقل وانتقالات تابستانه بهترین انتخاب را داشته باشند. بازیکنانی مانند شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان، بعد از گذراندن روز هایی ناموفق در فوتبال قطر و به خطر افتادن جایگاه شان در تیم ملی، تصمیم به بازگشت به لیگ برتر فوتبال ایران گرفته اند تا بتوانند بار دیگر خود را به روز های اوج بازگردانند.

هفته سرنوشت ساز عزت اللهی از راه رسید

سعید عزت اللهی از جمله لژیونر های بلاتکلیف حاضر در بازار نقل وانتقالات تابستانه است و شایعه های زیادی درباره آینده کاری او به گوش می رسد. با وجود آنکه ستاره 26 ساله فوتبال ایران هنوز نیم فصل دیگر با تیم وایله دانمارک قرارداد دارد، اما گفته می شود که سعید عزت اللهی در اندیشه فرصت بازی در تیم مناسب تری است و همین مسئله باعث شده تا او در روز های گذشته برای دریافت رضایت نامه اش از تیم دانمارکی تلاش کند و در پی آن است تا به یکی از دو تیم پرهوادار مرکز اضافه شود. استقلال در خط هافبک خود در پی جذب یک هافبک میانی و البته یک هافبک بازی ساز است که گفته می شود یکی از گزینه های جواد نکونام در پست هافبک میانی، سعید عزت اللهی است.

در نقطه مقابل، پرسپولیسی ها با وجود جذب مسعود ریگی و حفظ میلاد سرلک، با پافشاری یحیی گل محمدی همچنان در پی جذب عزت اللهی هستند و در این میان گفته می شود پرداخت هزینه رضایت نامه این ستاره باتجربه، مهم ترین دغدغه نقل وانتقالاتی سرخابی های مرکز محسوب می شود. گفته می شود پرسپولیسی ها در زمینه جذب سعید عزت اللهی، با این هافبک ملی پوش توافق کرده اند که او هزینه رضایت نامه اش را به باشگاه دانمارکی پرداخت کند و سپس توافقات شخصی را انجام بدهند. در این میان، نام هوادار متمول پرسپولیس هم که روز گذشته درویش همکاری او را با سرخ پوشان مرکز تأیید کرد، به میان آمده و گفته می شود این احتمال وجود دارد که هزینه 400 هزار دلاری رضایت نامه عزت اللهی، احتمال دارد از سوی او پرداخت شود.

هرچند در روز های گذشته خبر های ضدونقیضی درباره احتمال منتفی شدن انتقال سعید عزت اللهی به پرسپولیس مطرح شده است. جواد نکونام که در روز های گذشته شخصا با بازیکنان مختلف وارد مذاکره شده، رایزنی هایی را هم با سعید عزت اللهی و پدرش که در نقش مدیر برنامه های او فعالیت می کند، داشته است. گفته می شود حتی علی خطیر، سرپرست مدیرعاملی استقلال نیز مذاکراتی را با عزت اللهی انجام داده، اما هزینه دستمزد در کنار مبلغ رضایت نامه این هافبک ملی پوش باعث شده تا استقلالی ها از شانس حداقلی برای جذب این ستاره برخوردار باشند و نکونام هم در مصاحبه اخیر خود تلویحا این مسئله را تأیید کرد. سعید عزت اللهی قصد دارد در هفته پیش رو تصمیم نهایی خود را بگیرد و به نظر می رسد او در بین گزینه های موجود که شامل همکاری با وایله دانمارک یا پیوستن به یکی از دو تیم پرهوادار مرکز است، تصمیم خود را خواهد گرفت که احتمال لژیونر ماندن عزت اللهی نیز وجود دارد.

منبع: فوتبال 360

منبع: فرارو

به "هفته سرنوشت ساز عزت اللهی از راه رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفته سرنوشت ساز عزت اللهی از راه رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید