والیبال قهرمانی جوانان دنیا ، ایران 2، 3 آرژانتین؛ ناکامی پسران شایسته اما بدشانس

به گزارش بهترین عینک آفتابی، رویای صعود تیم ملی والیبال جوانان ایران پس از دومین شکست از بین رفت.

والیبال قهرمانی جوانان دنیا ، ایران 2، 3 آرژانتین؛ ناکامی پسران شایسته اما بدشانس

به گزارش گروه ورزشی بهترین عینک آفتابی، تیم ایران در ست نخست از شرایط روحی خوب و تنوع نقشه در حمله برخوردار نبود و این ست را 20 بر 25 واگذار کرد. در آغاز ست دوم و تغییر پاسور، آرژانتینی ها شاهد حملات متنوعی از سوی اسپکرهای ایران بودند که نتیجه ست را 25 بر 20 به سود ایران رقم زد.

ایران در ست سوم، تیم برتر میدان بود ولی حریف در امتیازهای انتهای به بازی برگشت و شاگردان عطایی را به دردسر انداخت. تیم ایران در ست سوم این بازی حساس، 26 بر 24 برنده شد.

در ست چهارم، اشتباهات بازیکنان ایران بیشتر از حریف بود و نتیجه 25 بر 18 به سود آرژانتین به انتها رسید تا مثل بازی قبلی مقابل بلژیک، برنده در ست پنجم تعیین گردد.

در ست پنجم، دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند و در امتیاز 11 مساوی شدند. ثبت امتیاز 11 برای آرژانتین، اعتراض شدید بهروز عطایی، سرمربی تیم جوانان را به داور بازی در پی داشت. این ست در نهایت با نتیجه 19 بر 17 به سود آرژانتین و بازی 3 بر 2 به نفع این تیم به انتها رسید.

تیم ایران با قبول شکست در این بازی از صعود به مرحله یک چهارم نهایی باز ماند و باید برای کسب صندلی های 9 تا 16 به بازی ادامه خواهد داد.

امیرحسین توخته 16 و امیرحسین صداقت 18 امتیاز در این ملاقات برای ایران کسب کردند.

در دیگر بازی گروه C، تیم جوانان بلژیک که روز گذشته، ایران را شکست داده بود در 3 ست متوالی با نتایج 25 بر 16، 25 بر 12 و 25 بر 16 مراکش را شکست داد و صعود خود به مرحله یک چهارم نهایی را قطعی کرد.

تیم ایران در سومین و آخرین بازی مرحله گروهی از ساعت 20:30 فردا شنبه با مراکش روبرو می گردد و از ساعت 17:30 بلژیک با آرژانتین ملاقات می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "والیبال قهرمانی جوانان دنیا ، ایران 2، 3 آرژانتین؛ ناکامی پسران شایسته اما بدشانس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والیبال قهرمانی جوانان دنیا ، ایران 2، 3 آرژانتین؛ ناکامی پسران شایسته اما بدشانس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید