ویلموتس پاسخ فدراسیون فوتبال را داد، جلسه سرنوشت ساز برای ادامه همکاری یا فسخ قرارداد

به گزارش بهترین عینک آفتابی، ترک ایران از سوی این مربی می تواند به منزله پایان همکاری اش با تیم ملی باشد چرا که پس از این اتفاق فدراسیون تأکید کرده که ویلموتس باید در ایران حضور داشته باشد و در محل کارش حاضر شود که این تأکید نشان دهنده آن است که پروازی بودن او صحت ندارد.

ویلموتس پاسخ فدراسیون فوتبال را داد، جلسه سرنوشت ساز برای ادامه همکاری یا فسخ قرارداد

به دنبال نامه نگاری فدراسیون فوتبال با مارک ویلموتس این مربی بلژیکی پاسخ فدراسیون را داد و حال باید منتظر برگزاری جلسه ای مهم بین او و مهدی تاج باشیم.

به گزارش تسنیم، آنطور که شواهد نشان می دهد، همکاری مارک ویلموتس با فدراسیون فوتبال ایران به پایان راه رسیده است. سرمربی بلژیکی تیم ملی در چهار بازی انتخابی جام جهانی 2022 قطر دو پیروزی و دو شکست در کارنامه اش ثبت شده تا بدین ترتیب نتوان او را مربی موفقی دانست. با این حال دلیل پایان همکاری او با فدراسیون فوتبال، نتایج کسب شده نیست.

سه هفته پیش که هنوز اردوی تیم ملی برای دیدار با عراق آغاز نشده بود، رسانه های بلژیکی با پوششی گسترده، خبر درخواست فسخ قرارداد مارک ویلموتس را دادند. اعلام درخواست او برای پایان همکاری با فدراسیون فوتبال ایران، پیش از دیدار با عراق شوکی به تیم ملی وارد کرد، اما حضور این مربی بلژیکی در تهران برای حضور در اردو نشان می داد که شاید ماجرای جدایی او بیشتر شبیه به یک تهدید بوده تا ویلموتس از این طریق به دستمزدش برسد. هر چند این مربی بلژیکی پس از دیدار با عراق و بازگشت تیم ملی از اردن، چند ساعتی در فرودگاه تهران بود و سپس راهی کشورش شد.

ترک ایران از سوی ویلموتس پیام داشت. اینکه سرمربی بلژیکی تیم ملی علاقه ای به حضور در ایران ندارد و حتی موضوعی مطرح شد که شاید او مربی پروازی است. با این حال آنطور که از شواهد پیداست، ترک ایران از سوی این مربی می تواند به منزله پایان همکاری اش با تیم ملی باشد چرا که پس از این اتفاق فدراسیون تأکید کرده که ویلموتس باید در ایران حضور داشته باشد و در محل کارش حاضر شود که این تأکید نشان دهنده آن است که پروازی بودن او صحت ندارد.

فدراسیون فوتبال به صورت مکتوب خواستار این شده که ویلموتس به مفاد قراردادش پایبند باشد و از ویلموتس خواسته به محل کارش بازشود و طبق قراردادش به فعالیت خود ادامه دهد. سرمربی بلژیکی تیم ملی هم پاسخ فدراسیون فوتبال را داده و درخواست برگزاری جلسه با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال را کرده است. جلسه ای سرنوشت ساز که می تواند منتج به ادامه همکاری یا فسخ قرارداد شود. مطمئناً شرایط ادامه همکاری آنطور که فدراسیون فوتبال اعلام کرده، باید طبق قرارداد باشد.

در همین حال خبرهایی مبنی بر تمایل فدراسیون فوتبال به حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی مطرح شده و این در حالی که فدراسیون این موضوع را تأیید یا تکذیب نکرده است. در واقع فدراسیون ابتدا به دنبال مشخص شدن شرایط ویلموتس است، موضوعی که در جلسه سرنوشت ساز او با رئیس فدراسیون فوتبال مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

  • تور چین ارزان

    تور چین ارزان قیمت، تور پکن، هانگزو، شانگهای، تور نوروز چین همگی را در این وبسایت بیابید.

  • تور ویتنام

    تور ویتنام | برای دیدار از سرزمین زیبای هانوی و شهرهای شگفت انگیز ساحلی با ما همراه باشید.

منبع: عصر ایران

به "ویلموتس پاسخ فدراسیون فوتبال را داد، جلسه سرنوشت ساز برای ادامه همکاری یا فسخ قرارداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویلموتس پاسخ فدراسیون فوتبال را داد، جلسه سرنوشت ساز برای ادامه همکاری یا فسخ قرارداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید