آمریکا از عملیات ضدتروریستی سوریه بسیار بسیار نگران شد

به گزارش بهترین عینک آفتابی، نماینده دولت آمریکا در امور سوریه چهارشنبه از عملیات دمشق علیه تروریست ها در منطقه ادلب ابراز نگرانی کرد.

آمریکا از عملیات ضدتروریستی سوریه بسیار بسیار نگران شد

به گزارش گروه سیاسی بهترین عینک آفتابی، نماینده دولت آمریکا در امور سوریه امروز چهارشنبه از عملیات ارتش سوریه علیه تروریست ها در استان ادلب ابراز نگرانی کرد.

جیمز جفری، نماینده دولت آمریکا در امور سوریه چهارشنبه گفت آمریکا از حوادث جاری در استان ادلب در شمال غرب سوریه بسیار بسیار نگران است.

جفری گفت: درگیری خطرناکی است. ضروری است به خاتمه رسانده گردد. روسیه باید سیاست هایش را تغییر دهد.

ارتش سوریه طی نزدیک به یک ماه، در واکنش به عدم پاییبندی عناصر ترویستی و ترکیه به آتش بس در ادلب، عملیاتی را شروع نموده و توانسته است چندین شهر بزرگ این استان اعم از مَعرة النُعمان و شهرک خان طومان را به همراه 20 روستا و شهر دیگر در غرب استان حلب آزاد کند.

نیروهای ارتش و مقاومت سوریه امروز (چهارشنبه) در ادامه پیشروی های خود به سمت شهر سراقب شهرک اسلامیین را به کنترل خود در آوردند.

به نوشته خبرگزاری اسپوتنیک، نیروهای ارتش سوریه توانستند تروریست های اجناد القوقاز را از این شهرک که در شرق شهر سراقب واقع شده بیرون نموده و این شهر را از سه جهت غرب، جنوب و شرق تحت محاصره در آورند.

از سوی دیگر خبرگزاری سانا از آزادسازی روستای الریان در شرق استان ادلب پس از درگیری های شدید با تروریست ها اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آمریکا از عملیات ضدتروریستی سوریه بسیار بسیار نگران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا از عملیات ضدتروریستی سوریه بسیار بسیار نگران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید