اختلاف جالب فرهاد مجیدی و فراز کمالوند

به گزارش بهترین عینک آفتابی، فراز کمالوند درباره شرایط استقلال گفت: خیلی سخت است که یک مربی در وسط فصل خودش را با تیم هماهنگ کند ولی با توجه به حضور سال گذشته فرهاد مجیدی در این تیم، خیلی خوب با بچه ها هماهنگ شدیم و توانستیم 3 برد پیاپی به دست آوردیم. فکر می کنم از ابتدای فصل استقلال 3 برد پیاپی نداشته است. تعطیلات نوروز بیشترین یاری را به استقلال خواهد نمود و امیدوارم تیم را برای لیگ و بعد از آن برای لیگ قهرمانان به خوبی آماده کنیم.

اختلاف جالب فرهاد مجیدی و فراز کمالوند

وی درباره آخرین شرایط جذب امین قنامی نژاد نام کرد: با توجه به شرایط سختی که در نیم فصل وجود دارد، بازیکن آزادی نیست و این کار را برای یارگیری سخت می نماید. در این بین توانستیم آرمان رمضانی که یک بازیکن آزاد بود را برای تقویت خط حمله جذب کنیم. ما در سه جام باید کوشش کنیم و در هر پست احتیاج به بازیکن داریم.

مدیر فنی استقلال درباره اینکه برای جذب رمضانی حرف و حدیث های زیادی وجود دارد، گفت: شرایط نیم فصل، متفاوت و دست مان بسته است. در نیم فصل قدرت انتخاب نسبت به ابتدای فصل بسته است و نمی توانستیم در پی همه بازیکنان مدنظرمان برویم. بازیکنان تحت قرارداد باشگاه های دیگر هستند و باید طبق موجودی بازار انتخاب می کردیم. فکر می کنم با انتخاب آرمان رمضانی انتخاب خوبی داشتیم. کیفیت یک بازیکن را نمی توان در چند ماه دید. این بازیکن در سایپا خیلی خوب بوده و ممکن است با سیستم بازی آقای گل محمدی سازگاری نداشته است.

کمالوند نام کرد: باشگاه با 8-7 بازیکن به وسیله باشگاه ها یشان وارد مذاکره شد ولی امکان جذب این بازیکنان بوجود نداشت. تا الان سعید مهری و آرمان رمضانی را به طور قطعی اضافه شده اند و امین قنامی نژاد هم خیلی علاقه منداست که به استقلال بیاید. توافقات اجرا شده است ولی تا الان باشگاه پدیده رضایت نامه را نداده است.

وی درباره اینکه گفته می گردد انتقال قنامی نژاد بر سر تاریخ چک به اما و اگر رسیده است، توضیح داد: امروز 28 اسفند ماه است و فردا آدینه و بعد از آن تعطیلات عید است و عملاً نمی توان چکی برای تاریخ روز داد. از باشگاه پدیده می خواهم یاری کند، چون استقلال نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا است. پدیده هم روی عایدی رضایت نامه و فروش قنامی نژاد حساب باز نموده است. از سویی دیگر رحمتی سال اول مربیگری اش است و حق دارد به آینده اش فکر کند ولی اگر از روز اول می گفتند رضایت نامه نمی دهند شاید در پی بازیکنان دیگر می رفتیم.

مدیر فنی تیم استقلال درباره شرایط دانشگر گفت: این بازیکن جزو سرمایه های باشگاه استقلال است که برای تیم زحمت می کشد ولی در گذشته اتفاقاتی اتفاق افتاده که مجیدی تکدر دارد. باید با او صحبت گردد تا شرایطش معین گردد. این بازیکن از تیم جدا نشده ولی فعلا با تیم هم تمرین نمی نماید.

وی که با برنامه فوتبال برتر صحبت می کرد، گفت: مربیانی مثل مجیدی، نکونام و رحمتی جزو سرمایه های فوتبال ما هستند، چون می توانند روزی سرمربی تیم ملی باشند.

کمالوند در واکنش به سؤالی مربوط به اینکه پستش در استقلال مدیرفنی است یا یاری مربی، یادآور شد: مدیر فنی در فوتبال ایران وظایف نامعینی دارد ولی می دانید که در همه جای جهان این پست وجود دارد. من و فرهاد مجیدی دوست هستیم و به تفکرات یکدیگر آشنایی داریم. بین ما فقط یک اختلاف وجود دارد و آن هم این است که نام من فراز است و نام او فرهاد؛ البته مو های من هم مقداری سفید شده است.

وی درباره اعتراض استقلال به داور ملاقات با ماشین سازی گفت: هرچقدر فشار را روی داوران برداریم آنها بهتر کار می نمایند. اشکان خورشیدی می توانست یک ضربه پنالتی برای ما بگیرد اما هر مربی ممکن است اشتباه کند و داور هم امکان دارد دچار اشتباه گردد. همه باید یاری کنیم تا باعث رشد فوتبال مان شویم. الان شرایط سخت است و ما باید در عربستان با الاهلی بازی کنیم. خبر رسیده که از تماشاگر هم می توانند استفاده نمایند. این یک کار نابرابر و ناعادلانه است.

منبع: فرارو

به "اختلاف جالب فرهاد مجیدی و فراز کمالوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلاف جالب فرهاد مجیدی و فراز کمالوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید