اظهار نظر ترامپ درباره درگذشت رهبر کره شمالی، آمار تلفات آمریکا بسیار پایین است!، گرین کارتی ها شامل قانون تازه مهاجرتی می شوند

به گزارش بهترین عینک آفتابی، رئیس جمهور ایالات متحده در نشست خبری روزانه خود برای بهبودی حال رهبر کره شمالی ارزوی سلامتی کرد و گفت من که می گویم سی ان ان فیک است!

اظهار نظر ترامپ درباره درگذشت رهبر کره شمالی، آمار تلفات آمریکا بسیار پایین است!، گرین کارتی ها شامل قانون تازه مهاجرتی می شوند

به گزارش خبرگزاری بهترین عینک آفتابی، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در نشست خبری روزانه خود در پی گسترش شیوع کرونا که در کاخ سفید انجام می گیرد، به قانون جنجالی که روز گذشته تصویب کرد و شرح داد که این قانون تنها 60 روز اجرا خواهد شد. ترامپ همچنین درباره درگذشت رهبر کره شمالی گفت که من رابطه محبت آمیز ای با او داشته ام ، در همین حال رئیس جمهور ایالات متحده مدعی شد که آمریکا پایین ترین میزان تلفات کرونا را در دنیا داشته است. مشروح نشست خبری ترامپ را در ادامه می خوانیم:

به گزارش وب سایت خبرگزاری رویترز، رئیس جمهوری آمریکا گفت منع پذیرش مهاجران جدید که برای مدت 60 روز اعمال می گردد برای آن دسته از متقاضیانی است که به دنبال اقامت دائم هستند. این تصمیم شامل کسانی که به دنبال حضور موقتی در آمریکا هستند، نمی گردد.

وی ادامه داد: ممکن است مدت این ممنوعیت، در انتها 60 روز تمدید گردد و به شرایط مالی دولت بستگی دارد. این تصمیم برای کسانی است که به دنبال گرین کارت هستند.

رئیس جمهوری آمریکا با بیان اینکه روز چهارشنبه این دستور العمل را امضا خواهد نمود، گفت: یک وقفه کوتاه برای پذیرش مهاجران جدید از تحلیل سیستم مراقبت سلامتی ما محافظت خواهد نمود.

وی همچنین درباره بازگشایی اقتصاد آمریکا مدعی شد تا کنون 20 ایالت آمریکا که 40 درصد جمعیت آمریکا را دربرمی گیرد تمایل دارند با رعایت ایمنی، اقتصاد خود را بازگشایی نمایند.

رئیس جمهوری آمریکا درباره بسته دوم حمایتی هم گفت مقامات دولت من به شدت با اعضای کنگره درباره بسته حمایتی 482 میلیارد دلاری کار نموده اند و از مجلس نمایندگان می خواهم که این لایحه را تصویب کند.

ترامپ بار دیگر مدعی شد: میزان مرگ و میر ما تقریبا نیمی از بسیاری از کشورهای دیگر و یکی از پایین ترین کشورها در دنیا است. ترامپ در حالی این را گفت که تا لحظه کنفرانس خبری 823 هزار و 257 مبتلا به ویروس کرونا و داشتن 44 هزار و 805 جان باخته، در صدر نهاده شد.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین در پاسخ به سوالی درباره شرایط جسمانی کیم جونگ اون رهبر کره شمالی هم گفت: این گزارش هایی است که منتشر می شوند. ما نمی دانیم. من ارتباط بسیار خوبی با او داشته ام.

ترامپ با بیان اینکه امیدوار است او در شرایط خوبی باشد، اضافه کرد: اگر او در شرایطی باشد که رسانه ها می گوید او در شرایط بسیار جدی واقع شده است. من بارها گفته ام اگر کسی دیگر در صندلی من قرار داشت، ما می بایست در حال حاضر در جنگ با کره شمالی قرار می داشتیم.

وی توضیح داد: اکنون حتی به جنگ با کره شمالی نزدیک نیستیم. من می توانم به کیم جونگ اون بگویم که پیروز باشد. تا کنون هیچ کسی این گزارش ها را تایید ننموده است. این گزارشی بود که سی ان ان منتشر کرد. من اعتبار زیادی برای آن قائل نیستم.

310 310منبع: خبرآنلاین

به "اظهار نظر ترامپ درباره درگذشت رهبر کره شمالی، آمار تلفات آمریکا بسیار پایین است!، گرین کارتی ها شامل قانون تازه مهاجرتی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهار نظر ترامپ درباره درگذشت رهبر کره شمالی، آمار تلفات آمریکا بسیار پایین است!، گرین کارتی ها شامل قانون تازه مهاجرتی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید