ببینید ، سازندگان کفش نایک: با کانگورو کفش نمی سازیم

به گزارش بهترین عینک آفتابی، اعلامیه نایک یک لرزه بزرگ در حفاظت از حیات وحش است و لرزش های آن در سراسر جهان به ویژه در استرالیا که کشتار گسترده تجاری کانگوروها رخ می دهد، احساس خواهد شد

ببینید ، سازندگان کفش نایک: با کانگورو کفش نمی سازیم

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

برند نایک یا نایکی استفاده از پوست کانگورو در تولید کفش های سال 2023 به بعد خود را کنار می گذارد و این روند را متوقف خواهد کرد.

به گزارش بهترین عینک آفتابی به نقل از رویترز، این تصمیم چند هفته پس از تصمیم مشابه پوما رقیب آلمانی نایک اتخاذ شد. استفاده از پوست کانگورو و بسیاری از حیوانات دیگر در تولیدات برندهای تجاری جهان خشم بسیاری مصرف کنندگان و فعالان حقوق حیوانات را برانگیخته است.

قول پوشاک ورزش نایک در بیانیه روز دوشنبه گذشته خود گفت که خط جدیدی از کفش های تیمپو (Tiempo) خود را با مواد مصنوعی اختصاصی معرفی خواهد کرد و در این محصولات چرم کانگورو جایی ندارد.

تصمیم نایک و پوما برای پایان استفاده از پوست کانگورو در کفش های فوتبال یک پیروزی بزرگ برای فعالان حمایت از حیوانات محسوب می شود. آنها مدت هاست که خواستار کنار گذاشتن اقدامات غیراخلاقی و ظالمانه علیه حیوانات در جهانی تجارت و صنعت هستند.

وین پاسل مدیر موسسه مرکز اقتصاد انسانی در سه شنبه گذشته (23 اسفند) این باره گفت: اعلامیه نایک یک لرزه بزرگ در حفاظت از حیات وحش است و لرزش های آن در سراسر جهان به ویژه در استرالیا که کشتار گسترده تجاری کانگوروها رخ می دهد، احساس خواهد شد.

مرکز اقتصاد انسانی اولین سازمان غیرانتفاعی حمایت از حیوانات با تمرکز بر تاثیر رفتار سازمان ها برای ایجاد نظم مالی انسانی است.

این موسسه در سال 2020 کمپین کانگورها کفش نیستند را به راه انداخت و مدیریت کرد. این کمپین در پس زمینه تصویب قانون ممنوعیت واردات و فروش محصولات کانگورو نقش اساسی داشته است.

مجموعه لوکس کرینگ اس اِی به عنوان مالک برند گوچی، پرادای ایتالیا و کانادا گوس تولید کننده کاپشن و محصولات گرم در چند سال گذشته استفاده از خز حیوانات در محصولات خود را کنار گذاشته اند.

کالیفرنیا نیز از سال 1971 اجازه ورود یا فروش محصولات کانگورو به این استان را نداده است.

منبع: عصر ایران

به "ببینید ، سازندگان کفش نایک: با کانگورو کفش نمی سازیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید ، سازندگان کفش نایک: با کانگورو کفش نمی سازیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید