برنامه های فرهنگی ستاد مرکزی راهیان نور در غرب و شمال غرب

به گزارش بهترین عینک آفتابی، معاون فرهنگی ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: فراوری بروشور زیارت با معرفت، یادواره شهدا و ملاقات با خانواده شهدای اهل سنت از جمله برنامه های ستاد مرکزی راهیان نور در غرب و شمال غرب کشور است.

برنامه های فرهنگی ستاد مرکزی راهیان نور در غرب و شمال غرب

سرهنگ داود پوریان معاون فرهنگی ستاد مرکزی راهیان نور کشور در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی باشگاه بهترین عینک آفتابی بهترین عینک آفتابیپویا در مورد برنامه های فرهنگی ستاد مرکزی راهیان نور کشور در راهیان نور غرب و شمال غرب گفت:ستاد مرکزی راهیان نور غرب و شمال غرب برای تمامی یادمان ها اقدام به فراوری بروشورهایی با عنوان زیارت با معرفت کرده است که در آن توضیحاتی در مورد یادمان ها و عملیات ها, نقشه منطقه, خاطرات ناب و تصاویر شهدای شاخص در یادمان ها اجرا شده کرده که زائر با یک نگاه اطلاعات کلی از منطقه را به دست می آورد.

وی اضافه کرد: همچنین برای برای تمامی مناطق و یادمان های غرب و شمال غرب کتاب های تخصص برای آشنایی راویان با منطقه و یادمان ها تهیه شده است.

معاون فرهنگی ستاد راهیان نور کشور یادواره شهدا در منطقه غرب و شمال غرب کشور را از دیگر برنامه های این ستاد برشمرد و گفت:یادواره شهدای اهل سنت روحانی در پیرانشهر, یادواره عملیات نصر7، یادواره علمیات نصر2، یادواره روستایی در روستای بیشه دراز مریوان, سالگرد عملیات مرصاد، سالگرد عملیات آزادسازی پاوه از جمله یادوراه شهدایی است که در راهیان نور غرب و شمال غرب برگزار شده است.

وی در ادامه بیان داشت: به منظور انس و الفت و ارتباط نزدیک با خانواده شهدا برنامه سرکشی به خانواده شهدای اهل سنت در کردستان در دستور کار ستاد مرکزی راهیان نور کشور است که از خانواده شهدا در روستای نیزه سردشت، شهدایی که اخیرا در سردشت به شهادت رسیده اند، شهدای روستای بوالحسن در بانه ، شهدای ارتش در سنندج، شهدای روستاهای کرمانشاه و شهدای روستای چنگوله در استان ایلام ملاقات و سرکشی صورت گرفته است.

سرهنگ پوریان در خاتمه گفت: برنامه فرهنگی- تربیتی-ورزشی فصل رویش در شهر مریوان, مهاباد و نقده برای جوانان بومی منطقه و استان های همجوار و مانور فرهنگی- رزمی در استان کرمانشاه، کردستان و آذربایجان غربی از دیگر برنامه های ستاد مرکزی راهیان نور برای اردوهای راهیان نور در غرب و شمال غرب است.

منبع: تسنیم

به "برنامه های فرهنگی ستاد مرکزی راهیان نور در غرب و شمال غرب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه های فرهنگی ستاد مرکزی راهیان نور در غرب و شمال غرب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید