تدارکات استقلال: آقای مجیدی! مشکل من چیست؟، دانشگر چون از اتوبوس تیم جاماند، اخراج شد

به گزارش بهترین عینک آفتابی، نمی دانم چرا نمی گویند جرم من چه چیزی بوده که پس از 30 سال آبروی مرا بردند، آن هم کسی که میان استقلالی ها و پرسپولیسی ها عزت و احترامی دارد.

تدارکات استقلال: آقای مجیدی! مشکل من چیست؟، دانشگر چون از اتوبوس تیم جاماند، اخراج شد

مسئول تدارکات تیم فوتبال استقلال گفت: پس از 30 سال آبروی مرا بردند. من در خلوت خودم اشک می ریزم و نمی دانم مشکلم چیست.

مدد جباری در گفت وگو با تسنیم، درباره علت عدم اجازه حضور او در تمرینات و بازی های تیم فوتبال استقلال گفت: به خدا نمی دانم مشکلم چیست. مرا تا دم درِ رختکن می برند اما فرهاد مجیدی بدون اینکه مستقیم صحبتی انجام دهد، به سعید رمضانی سرپرست تیم می گوید جلوی چشم سرمربی نباشم.

وی افزود: نمی دانم چرا نمی گویند جرم من چه چیزی بوده که پس از 30 سال آبروی مرا بردند، آن هم کسی که میان استقلالی ها و پرسپولیسی ها عزت و احترامی دارد.

تدارکات تیم فوتبال استقلال با ابراز ناراحتی از رفتاری که با او صورت می گیرد، گفت: وقتی زن و شوهری با هم اختلافی دارند، در دادگاه مسائل شان را می گویند و سپس جدا می شوند. من گدای فوتبال هستم اما گدای مجیدی نیستم. شما آبروی مرا نزد بازیکنی که 2 روز است به استقلال آمده، بردید.

جباری اظهار داشت: چطور تا رختکن همراه تیم هستم اما یک نفر دیگر باید به من بگوید جلوی چشم مجیدی نباش؟ چه اشتباهی مرتکب شده ام که باید این رفتارها را ببینم؟ پس از این همه سال، در خلوت خودم اشک می ریزم و کسی نیست با من صحبت کند. چقدر برای تیم زحمت کشیدم، آیا اعضای تیم می دانند چطور لباس های شان آماده می شود؟ ماهی 70،80 هزار تومان قبض پول تلفن همراه من است که به خاطر استقلال پرداخت می کنم. بارها از جیب خودم برای تیم هزینه کردم اما با من اینگونه رفتار کردند. مجبورم با این شرایط خودم بروم تا بیشتر از این آبرویم ریخته نشود.

وی در پایان گفت: محمد دانشگر را چرا اخراج کردید؟ چون از اتوبوس جا ماند و تماس گرفت برگردید تا مرا سوار کنید؟ آیا دلیل اخراج بازیکنی که پایش در بازی با سپاهان آسیب دید، این بود؟

منبع: عصر ایران

به "تدارکات استقلال: آقای مجیدی! مشکل من چیست؟، دانشگر چون از اتوبوس تیم جاماند، اخراج شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدارکات استقلال: آقای مجیدی! مشکل من چیست؟، دانشگر چون از اتوبوس تیم جاماند، اخراج شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید