تردز در سرازیری؛ تعداد کاربران فعال 82 درصد افت کرد

به گزارش بهترین عینک آفتابی، زومیت: شبکه اجتماعی تردز به صورت روزانه از هشت میلیون کاربر میزبانی می نماید؛ اما تا چند هفته پیش 44 میلیون کاربر فعال روزانه داشت.

تردز در سرازیری؛ تعداد کاربران فعال 82 درصد افت کرد

تردز، شبکه اجتماعی تازه متا، برخلاف روزهای اولیه اش دوران خوبی را سپری نمی کند. تازهترین داده های مؤسسه سنسورتاور که در دسترس خبرگزاری CNN قرار گرفته است نشان می دهد تعداد کاربران فعال روزانه تردز از زمان شروع به کار این شبکه اجتماعی تا تاریخ 31 جولای (9 مرداد) 82 درصد افت نموده است.

بر اساس گفته سنسور تاور، هم اکنون تنها هشت میلیون کاربر به صورت روزانه از اپلیکیشن Threads استفاده می نمایند. این پایین ترین آمار کاربران تردز از زمان تولد این پلتفرم محسوب می گردد. داده های سنسور تاور نشان می دهد که تعداد کاربران روزانه تردز تنها یک روز پس از شروع به کار به 44 میلیون نفر رسیده بود.

کاربران هم اکنون زمان کمتری را در تردز سپری می نمایند. میانگین زمان سپری شده کاربران در تردز از 19 دقیقه به تنها 2.6 دقیقه رسیده است. کاربران قبلاً تردز را به طور میانگین 14 بار در روز باز می کردند، اما امروزه حدوداً سه بار این اپلیکیشن را باز می نمایند.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، دو هفته پیش به افت کاربران تردز واکنش نشان داد. او گفت که افت کاربران پیش بینی شده بود اما تردز در ادامه می تواند افراد بیشتری را به سمت خودش بکشاند.

منبع: انتخاب

به "تردز در سرازیری؛ تعداد کاربران فعال 82 درصد افت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تردز در سرازیری؛ تعداد کاربران فعال 82 درصد افت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید