توضیح شریعتمداری درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان

به گزارش بهترین عینک آفتابی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اقدامات اولیه برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری صورت گرفته و امید است، در مهرماه احکام مربوط به این بخش صادر شود، به گونه ای که حداقل پرداختی به بازنشستگان پس از همسان سازی حقوق کمتر، تنها 10 درصد از حقوق شاغلان همانند باشد.

توضیح شریعتمداری درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان

به گزارش خانه ملت، محمد شریعتمداری روز سه شنبه پس از حضور در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان اظهارداشت: همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی که حدود 14 سال مورد تاکید کانون عالی بازنشستگان بود، با مشارکتی که میان سازمان تامین اجتماعی و کانون عالی بازنشستگان صورت گرفت، مدل معینی برای تحقق این مهم از مردادماه اجرایی شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شرح داد: بنابراین همسان سازی حقوق در پرداخت افرادی که بیش از 30 تا 35 سال در فعالیت های گوناگون تولیدی خدمت کرده، اما از حداقل های مزد برخوردار بودند، را در مردادماه شاهد بودیم.

شریعتمداری گفت: با همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان صندوق بازنشستگی کشوری اقدامات اولیه برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری اجرا شده و امید است، در مهرماه احکام مربوط به این بخش صادر شود، به گونه ای که حداقل پرداختی به بازنشستگان پس از همسان سازی حقوق کمتر، تنها 10 درصد از حقوق شاغلان همانند باشد.

منبع: فرارو

به "توضیح شریعتمداری درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیح شریعتمداری درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید