تولید 905 هزار ماسک توسط تیم مشاغل خانگی لرستان

به گزارش بهترین عینک آفتابی، خبرنگاران/لرستان رئیس جهاد دانشگاهی واحد لرستان از تولید 905 هزار ماسک توسط تیم مشاغل خانگی استان خبر داد.

تولید 905 هزار ماسک توسط تیم مشاغل خانگی لرستان

دکتر سیدعلی نادر دهقانی در گفت وگو با بهترین عینک آفتابی خاطرنشان کرد: در راستای اجرای طرح توسعه مشاغل خانگی در خدمت مبارزه با کرونا 905 هزار ماسک در استان تولید شده است.

وی شرح داد: این ماسک ها توسط تیم مشاغل خانگی زنان سرپرست خانوار که تحت حمایت جهاد دانشگاهی لرستان مدیریت و ساماندهی شده اند تولید و در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

دکتر دهقانی اظهار کرد: همچنین توسط این تیم 150 عدد گان و 500 عدد دستکش تولید و روانه بازار شده است.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد لرستان شرح داد: این ماسک ها توسط زنان سرپرست خانوار استان در شهرهای بروجرد، معمولان، الیگودرز و خرم آباد تولید شده است.

دکتر دهقانی ساخت دستگاه ضدعفونی کننده با یو وی سی و بخار سرد و همچنین ضدعفونی کننده موادغذایی و ایده های متنوع دیگر در موضوع جلوگیری از شیوع ویروس کرونا را از دیگر برنامه های جهاد دانشگاهی استان دانست که علی رغم مکاتبات و پیگیری لازم مراجع صدور مجوز فعلاً پاسخی ندادند.

وی عزم، اراده، تلاش و سازماندهی برای حضور موثر در عرصه مبارزه با ویروس کووید 19 در بین تیم های مشاغل خانگی و زنان سرپرست خانوار را ستودنی دانست و تاکید کرد: برای موفقیت در چنین بحران هایی نیازمند چنین انسجامی هستیم که نتیجه آن خدمت صادقانه است.

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان توزیع بخشی از این اقلام در مناطق محروم و حاشیه شهرها و نیز کمک برخی افراد خیر برای تامین مواد اولیه را از دیگر شاخص های قابل بیان این اقدام دانست و گفت: قطعاً فعالیت در این عرصه در ذهن مردم نجیب کشور خواهد ماند و همه گروه ها از جمله تیم های پزشکی و کادر درمانی که مجاهدانه در سخت ترین شرایط در کنار مردم بودند و تلاش کردند در ذهن مردم و جامعه عزیزتر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تولید 905 هزار ماسک توسط تیم مشاغل خانگی لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تولید 905 هزار ماسک توسط تیم مشاغل خانگی لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید