دست دوچرخه سواران ایران در استقامت جاده خالی ماند

به گزارش بهترین عینک آفتابی، رقابت های دوچرخه سواری جاده آسیا از 5 فروردین در تاجیکستان آغاز و امروز به کار خود پایان داد. امروز سه شنبه نهم فروردین ماه 5 رکابزن کشورمان در ماده استقامت جاده به مصاف رقبای خود رفتند.

دست دوچرخه سواران ایران در استقامت جاده خالی ماند

محمد چایچی، میرصمد پورسیدی، بهنام آرین و محمد گنج خانلو 4رکابزن کشورمان امروز راستا 175 کیلومتری را رکاب زدند که در خاتمه نماینده کشور قزاقستان، ژاپن و مغولستان به ترتیب رتبه های اول تا چهارم را به خود اختصاص دادند. محمد چایچی نماینده کشورمان به مقام پنجمی دست یافت. محمد گنج خانلو نیز به رتبه نهم رضایت داد.

تیم ملی کشورمان در خاتمه این دوره از مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا یک مدال طلا، یک نقره و سه برنز در بخش تایم تریل تیمی و پاراسایکلینگ کسب کردند.

تیم ملی دوچرخه سواری بزرگسالان مرد کشورمان با ترکیب میرصمد پورسیدی، بهنام آرین، محمد اسماعیل چاییچی و محمد گنج خانلو در تایم تریل تیمی در جایگاه سوم ایستادند.

تیم بانوان هم در همین ماده با ترکیب ماندانا دهقان، سمیه یزدانی، ریحانه خاتونی و ساجده سیاحیان در جایگاه سوم رقابت های تایم تریل تیمی قهرمانی آسیا 2022 جاده در تاجیکستان ایستاد و اولین مدال تاریخ بانوان در این رشته را ثبت کرد.

مهدی محمدی رکابزن باسابقه کشورمان توانست در بخش تایم تریل انفرادی پاراسایکلینگ قهرمانی آسیا به مقام نخست دست پیدا کند و صاحب گردن آویز طلا شود.

محمد درزی رامندی رکابزن رده سنی جوانان تیم ملی در رشته تایم تریل انفرادی به مقام دوم دست یافت و نقره گرفت. آیدین علیاری نماینده زیر 23 سال کشورمان در ماده تایم تریل انفرادی توانست صاحب مدال برنز شود.

سمیه یزدانی در بخش استقامت جاده به رتبه پنجم دست یافت. دهقان و خاتونی به ترتیب دوازدهم و هفدهم شدند. در رده سنی زیر 23 سال هم ساجده سیاحیان نماینده کشورمان نیز به مقام پنجم دست یافت. پانته آ قلی پور نیز در این رده به مقام ششم دست یافت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دست دوچرخه سواران ایران در استقامت جاده خالی ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دست دوچرخه سواران ایران در استقامت جاده خالی ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید