ملاقات مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با خانواده فرشته طائرپور

به گزارش بهترین عینک آفتابی، سیدمجید پوراحمدی، مشاور وزیر و مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با خانواده زنده یاد فرشته طائرپور سینماگر پیشکسوت ملاقات و ابراز همدردی کرد.

ملاقات مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با خانواده فرشته طائرپور

به گزارش گروه فرهنگی بهترین عینک آفتابی به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، سیدمجید پوراحمدی مشاور وزیر و مدیرعامل صندوق اعتباری هنر روز چهارشنبه 7 مهر با خانواده زنده یاد فرشته طائرپور سینماگر پیشکسوت ملاقات و ابراز همدردی کرد.

در این ملاقات که با حضور غزل شاکری فرزند و منوچهر شاهسواری همسر این هنرمند پیشکسوت در صندوق اعتباری هنر برگزار گردید، پوراحمدی با گرامیداشت یاد و خاطره این سینماگر گرانقدر گفت: زنده یاد طائرپور از هنرمندان شریف، پرکوشش و خستگی ناپذیری بود که همیشه دغدغه دفاع از حقوق اهالی سینما را داشت. مطمئناً فقدان این هنرمند دلسوز و مدافع پرکوشش، ضربه ای سنگین بر پیکره سینمای ایران بود.

رییس هیات مدیره صندوق اعتباری هنر اسم کرد: زنده یاد طائرپور در حوزه سینمای کودک و نوجوان، سینمای اجتماعی و فعالیت های صنفی اقدامات شایانی را انجام داد که دستاورد های ایشان می تواند الگویی برای نسل جوان سینماگر کشور باشد. گردآوری خاطرات و تجربیات زنده یاد طائرپور اقدام مهمی است که از سوی خانواده ایشان می تواند پیگیری گردد.

پوراحمدی با ابراز تأسف از درگذشت چهره های فرهنگی و هنری در دوران شیوع کرونا گفت: زنده یاد طائرپور تا آخرین روز های زندگی برای واکسیناسیون هنرمندان کوشش کرد. امیدوارم با تکمیل چرخه واکسیناسیون دیگر شاهد از دست دادن هموطنان در اثر این بیماری نباشیم.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره پیگیری دغدغه های صنفی این هنرمند قول مساعد داد و اسم کرد: صندوق اعتباری هنر در کنار صنوف فرهنگی و هنری پیگیر پیشنهادات و نقطه نظرات آنهاست.

فرشته طائرپور تهیه کننده و از فیلم نامه نویسان سینمای ایران صبح 26 مردادماه، به علت ابتلا به کرونا در سن 69 سالگی از جهان رفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ملاقات مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با خانواده فرشته طائرپور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با خانواده فرشته طائرپور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید