رسوایی و محرومیت از المپیک 2020 در کمین ورزش روسیه

به گزارش بهترین عینک آفتابی، ورزشکاران روسی ممکن است از شرکت رقابت بین المللی از جمله بازی های المپیک در سال آینده منع شوند.

رسوایی و محرومیت از المپیک 2020 در کمین ورزش روسیه

به گزارش بهترین عینک آفتابی، ورزشکاران روسی ممکن است از شرکت رقابت بین المللی از جمله بازی های المپیک در سال آینده منع شوند و این کشور ممکن است حق میزبانی مسابقات بزرگ را از دست بدهد.

واقعیت این است که در آژانس مبارزه با دوپینگ روسیه (RUSADA) بار دیگر اختلافات زیادی نسبت به آژانس مبارزه با دوپینگ دنیای دیده شده است. یوری گانوس، مدیرکل روسادا در این مورد گفت: کمیته اجرایی آژانس مبارزه با دوپینگ دنیای (WADA) در نظر دارد تحریم های جدی علیه ورزش روسیه انجام دهد که لیست دقیق آنها روز 9 دسامبر معین خواهد شد.

آژانس مبارزه با دوپینگ روسیه به خاطر تغییراتی که در بانک اطلاعات آزمایشگاه مسکو پیدا شده در مظان اتهام است. این بانک اطلاعاتی حاوی نتایج آزمایش نمونه های دوپینگ از ورزشکاران روسی در سال های 2012 تا 2015 است. این پایگاه در اوایل ژانویه به WADA منتقل شد و اختلافات زیادی با نمونه های موجود در آزمایشگاه ها وادا داشت. اگر آژانس مبارزه با دوپینگ روسیه دوباره در زمینه اختلاف نمونه ها متهم شناخته گردد، ممکن است ورزشکاران روسی از مسابقات بین المللی از جمله بازی های المپیک 2020 منع شوند و این کشور ممکن است حق میزبانی مسابقات بزرگ از جمله مسابقات والیبال قهرمانی دنیا 2022 را از دست بدهد.

تیم ملی والیبال ایران با شکست مقابل روسیه از راهیابی به المپیک 2020 در پنجره نخست انتخابی محروم شد.

  • تور چین ارزان

    تور چین ارزان قیمت، تور پکن، هانگزو، شانگهای، تور نوروز چین همگی را در این وبسایت بیابید.

  • تور ویتنام

    تور ویتنام | برای دیدار از سرزمین زیبای هانوی و شهرهای شگفت انگیز ساحلی با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رسوایی و محرومیت از المپیک 2020 در کمین ورزش روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسوایی و محرومیت از المپیک 2020 در کمین ورزش روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید