فال روزانه چهارشنبه 15 آذر 1396

به گزارش بهترین عینک آفتابی، فال روزانه چهارشنبه 15 آذر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه چهارشنبه 15 آذر 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج قوس (Sagittarius)
  • ورود ماه به برج اسد ( Leo )

فال روزانه چهارشنبه 15 آذر 1396

فروردین

شاید نسبت به این که در راستا درست قرار دارید یا خیر دچار تردید شده باشید و فکر کنید شاید باید راه جدیدی را در پیش گرفته و همه چیز را از صفر آغاز کنید؛ با این حال امروز نمی توانید هیچ گزینه دیگری را هم بپذیرید. به علاوه این چالش درونی، شما خیلی راحت و سریع نسبت به هر کسی که بخواهد حرفی بزند یا کاری مخالف میل شما بکند واکنش نشان دهید. خوشبختانه شرایط کیهانی رفتار شما را تعدیل نموده و یاری می نماید در روابط اجتماعی خود آرامش بیشتری داشته باشید. امروز کمی انعطاف پذیری زندگیتان را بهتر خواهد نمود و حتی هفته هایی که پیش رو دارید را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد. احتیاجی نیست اینقدر روی برنامه های قبلیتان پافشاری کنید .

اردیبهشت

امروز اهداف شما با احساسات لطیفتان در یک راستا نیستند و دلتان می خواهد این بحران درونی هرچه زودتر به سرانجام برسد. همین شرایط باعث شده که خیلی سریع عصبی شوید. شما در حال حاضر به هیچ عنوان نمی توانید با افرادی که بخواهند سر راهتان قرار بگیرند کنار بیایید و ترجیح می دهید از دیگران فاصله بگیرید تا راحت تر باشید؛ اما بهترین راه برای رسیدن به آرامش کنار آمدن با دیگران و داشتن درک متقابل است. در حال حاضر فرصت مناسبی برای حل مسائل عاطفیتان به وجود آمده است، اگر این کار را همین حالا انجام ندهید و با مسائل پیش رویتان روبرو نشوید در زمانی که اصلا فکرش را نمی کنید و آمادگی اش را هم ندارید خودشان به سراغتان خواهند آمد .

خرداد

امروز اخلاقتان کمی تند شده است و منتظرید کسی کوچک ترین تمایلی به جر و بحث نشان دهد تا یک جنگ تمام عیار به راه بیندازید. با این حال به نفعتان است خودتان را از چنین چالش هایی دور نگه دارید. از طرفی هم بر سر یک دو راهی قرار گرفته اید و نمی دانید کدام راه را باید در پیش بگیرید. شما همه جوانب هر دو طرف را در نظر گرفته اید، اما نمی توانید تصمیم نهاییتان را گرفته و یکی را انتخاب کنید. شما متوجه هستید که برای رسیدن به هدف باید سریعا عکس العمل نشان دهید ولی دچار حیرت و سردرگمی شده و نمی دانید باید چه کار کنید. حرف زدن در خصوص گزینه های مختلفی که دارید برای رسیدن به آن چه می خواهید یاریی به شما نخواهد نمود؛ باید دست به عمل بزنید .

تیر

شما از این که ایده ای نوظهور که در ذهن خود دارید بتواند به خودی خود کاری از پیش ببرد مطمئن نیستید و فکر می کنید که شاید باید کمی صبر کنید تا این افکار و ایده ها پختگی و بلوغ کافی را پیدا نمایند و به همین دلیل هم از این که حرکت بعدیتان چه باید باشد مطمئن نیستید. احتیاط کردن بهتر از پشیمانی است شعار همیشگی شماست، اما آیا این حرف همواره درست است؟ شاید بهتر باشد با یکی از دوستان نزدیک و مورد اعتمادتان در رابطه با این موضوع مشورت کنید. اگر با کسی درگیری داشتید سعی کنید خیلی با او بحث نکنید، شما برنده این جنگ نخواهید بود و تنها اعصاب خودتان و طرف مقابلتان را بهم خواهید ریخت .

مرداد

امروز تکه و کنایه های یکی از نزدیکانتان می تواند باعث عصبانیت شما گردد و شما تا حدی احساس خشم و آشفتگی می کنید که حتی قادر نیستید پاسخ متقابلی بدهید و خودتان را تخلیه کنید. شما در ظاهر با اعتماد به نفس رفتار می کنید، اما از درون ممکن است نسبت به خودتان دچار تردید شده و حتی کمی بترسید. با این حال خوشبختانه شما قادر هستید که زیبایی و اصالت موجود در رفتار دیگران را ببینید، اگر هیچ انتظاری نداشته باشید و برای هر چیزی سپاسگزار باشید حالتان بسیار بهتر خواهد شد. شما برای نشان دادن توانایی خود برای انجام هر کاری آماده اید، ولی سعی نکنید برای تحت تأثیر قرار دادن دیگران تمام انرژی و توان خودتان را صرف کنید .

شهریور

امروز شما به استحکام زمین زیرایتان شک دارید و با احتیاط بسیاری قدم برمی دارید. طوری به نظر می رسد که انگار یک حرکت اشتباه می تواند اشتباهاتی جبران ناپذیر را به همراه داشته باشد و باعث گردد تمام روزتان را با احساس ندامت و ناراحتی بگذرانید. این درگیری ذهنی باعث می گردد که حتی نسبت به کوچک ترین جزئیات هم حساسیتی بیش از حد پیدا نموده و خودتان را بخاطر این مسائل درگیر بحث های بی فایده کنید. شرایط موجود برای همه با تنش و آشفتگی همراه است، اما همین نزدیکی ها می توانید جنبه مثبت اوضاع را هم ببینید. خوشبختانه ترکیب نقشه ای منطقی با مهارت هایی که دارید می تواند بهترین فرمول برای رسیدن به موفقیت باشد .

مهر

امروز یک جای کار ایراد دارد و همه طوری رفتار می نمایند که انگار منتظرند کوچکترین مخالفتی با گفته ها و عقایدشان صورت بگیرد تا با خشونت تمام واکنش نشان دهند. شما همچنان تحت تأثیر احساسات خود قرار دارید، اما این مثبت اندیشی شما می تواند به سادگی و با رفتارهای اطرافیانتان از بین برود. بهر حال با کمی سیاست و دور اندیشی می توانید نه تنها صلح و آرامش درونیتان را حفظ کنید، بلکه اطرافیان را نیز تحت تأثیر آن قرار دهید. سعی کنید به جای بحث کردن با دیگران و حرف های بی فایده خودتان را با انجام کارها و وظایفتان مشغول نموده و با رفتار خود برای دیگران نیز به الگویی قابل احترام تبدیل شوید .

آبان

امروز به زبان آوردن خواسته هایتان می تواند برای شما چالش بزرگی باشد. شرایط کیهانی موجود شرایطی را به وجود آورده است که در آن هیچ چیز برای شما واضح و معین نیست و نمی دانید باید چه جهتی را در پیش بگیرید. به هر طرف که نگاه می کنید موجی از خشونت و حالت تهاجمی در اطرافیانتان می بینید و شاید با خودتان فکر کنید بهترین کار این است که از هر کسی که می خواهد بحث راه بیندازد فاصله بگیرید. با این حال شاید دوری کردن از بحث در خصوص مسائل شخصی و پرداختن به موضوعات کلی که مخالفتی ایجاد نمی نمایند بهترین گزینه باشد. در خصوص چیزهایی صحبت کنید که نقاط مشترک شما و اطرافیانتان را در بر می گیرند .

آذر

امروز انتظار این را ندارید که احساساتتان بخواهند سر راه پیشرفتتان قرار بگیرند، اما طبقه بندی تمام گزینه های پیش رویتان وقتی نتیجه خاصی را برای خودتان در نظر گرفته اید می تواند کار دشواری باشد. بحث و جدل با خودتان و دیگران یاریی به شما نخواهد نمود، اما نمی توانید هم از آن اجتناب کنید. با این حال شرایط کیهانی در حال حاضر به نفع ماست و با استفاده از این موقعیت خواهید توانست به انرژی منفی اطرافتان غلبه نموده و هدف مثبتی را برای خود معین کنید. در زمینه روابط عاطفیتان به این نکته توجه کنید که اگر بخواهید دری را به زور باز کنید آن در گگردده نخواهد شد، به آرامی در بزنید تا درهای روبرویتان خود به خود باز شوند .

دی

شما مجبور به تصمیم گیری هستید، اما هیچ چیز برایتان معین نیست و حتی در خصوص کوچک ترین چیزها هم تردید دارید. این شرایط فقط به شما محدود نمی گردد و تقریبا همه امروز با چنین مسئله ای روبرو هستند. شما فقط به اندکی زمان برای فکر کردن احتیاج دارید، در غیر این صورت در مقابل کوچکترین مخالفتی هم واکنش های شدید نشان داده و ذهنتان را با افکار کاملا بی ربط پر خواهید کرد. خوشبختانه اگر خودتان بخواهید برایتان ممکن خواهد بود که یک قدم عقب تر رفته و نگاهی کلی و غیر جانبدارانه به شرایط موجود بیندازید. داشتن نگرش صحیح غیر ممکن را برایتان ممکن خواهد نمود و تمامی راه ها را برایتان هموار خواهد ساخت .

بهمن

امروز انگار همه دنبال دردسر می گردند و منتظر اشاره ای هستند تا دعوا به راه بیندازند و شما نمی دانید برای این که خودتان را از این معرکه نجات دهید تا چه حد باید فاصله تان را با آنها حفظ کنید. با این حال امروز بخت با شما یار است و جذابیتی بیش از همواره دارید که می تواند در این روز آشفته یاری زیادی به شما بکند. سعی نکنید به خاطر دیگران خود واقعیتان را از کسی مخفی کنید؛ به قول جان لنون این که عجیب نباشید عجیب است! شاید به دلیل شرایط امروز نگران این باشید که روابطتان تحت تاثیر قرار بگیرند و حتی تصمیم بگیرید از دیدن کسی که دوست دارید فرار کنید تا مبادا مجبور باشید با این مسائل روبرو شوید؛ بهتر است تا این مسائل تازه هستند آنها را حل کنید .

اسفند

امروز به نظر می رسد که همه قصد دارند اعصاب شما را خرد نمایند و برای این که بتوانید امروز را بدون دردسر بگذرانید باید پوستتان را کلفت کنید و به آنچه در اطرافتان می گذرد بی تفاوت باشید. سعی کنید جملات تمسخر آمیز و همراه با خشونت دیگران را به خودتان نگیرید. شما تنها کسی نیستید که تنش و اضطراب موجود در امروز را احساس می نماید، اما بهتر است سعی کنید کمی تنها بمانید و خودتان را از انرژی منفی دیگران دور نگه دارید؛ به قول لائوتسه تمام جهان در برابر ذهنی که آرام است تسلیم می گردد. اگر یادتان باشد با همه با مهربانی و احترام برخورد کنید و مثل همواره درستکار باشید، امرز را با سربلندی پشت سر خواهید گذاشت و کارها خیلی خوب پیش خواهند رفت .

منبع: setare.com

به "فال روزانه چهارشنبه 15 آذر 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه چهارشنبه 15 آذر 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید