هویسترا: شایسته رجحان مقابل استقلال و صعود بودیم، کران: نتیجه امشب ما حاصل 2 سال کار مداوم و گروهی بود

به گزارش بهترین عینک آفتابی، پیتر هویسترا مربی هلندی پاختاکور ازبکستان مدعی شد تیمش شایسته فزونی مقابل استقلال و راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا بوده است.

هویسترا: شایسته رجحان مقابل استقلال و صعود بودیم، کران: نتیجه امشب ما حاصل 2 سال کار مداوم و گروهی بود

به گزارش بهترین عینک آفتابی، پیتر هویسترا مربی هلندی پاختاکور ازبکستان پس از فزونی 2 بر یک این تیم مقابل استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: ما بسیار خشنود هستیم که صعود کردیم. ما شایسته صعود بودیم و بسیار راضی هستیم که در جمع هشت تیم برتر آسیا قرار داریم.

وی اضافه نمود: ما در 10 دقیقه نخست سردرگم بودیم و خاتمه توانستیم بازی را در دست بگیریم. می توانستیم زودتر به خودمان بیاییم. شاید بازیکنانم احترام زیادی برای رقیب خود قائل بودند، اما وقتی به آنها یادآوری شد که براساس نقاط قوت خود در زمین ظاهر شوند، توانستیم نتیجه را برگردانیم. این مسئله (احترام زیاد از حد به رقیب) دیگر نباید تکرار گردد و نخواهد شد.

مربی تیم فوتبال پاختاکور ازبکستان اظهار داشت: مهم ترین نکته این است که ما هنوز در رقابت ها حضور داریم و طی چهار روز آینده روی مسائل روانی کار خواهیم کرد تا با تکیه بر خودباوری تا روز پایانی مسابقات در قطر باشیم.

به گزارش بهترین عینک آفتابی، دراگان کران بهترین بازیکن این ملاقات هم در نشست خبری گفت: دو سال است که در کنار این کادر فنی کار می کنیم. نتیجه امشب حاصل دو سال کار مداوم و گروهی بود. حضور در مرحله بعد نه تنها افتخار برای پاختاکور، بلکه برای فوتبال ازبکستان است که نام آن در سطح آسیا مطرح می گردد.

وی اضافه نمود: ما یکی از سه فینال را بردیم و مهم نیست که چه کسی گل می زند. در این بازی شانس با من یار بود که گل زدم. ما با هم پیروز می شویم و با هم شکست می خوریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "هویسترا: شایسته رجحان مقابل استقلال و صعود بودیم، کران: نتیجه امشب ما حاصل 2 سال کار مداوم و گروهی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هویسترا: شایسته رجحان مقابل استقلال و صعود بودیم، کران: نتیجه امشب ما حاصل 2 سال کار مداوم و گروهی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید