گاف عجیب مدیران نفت آبادان در جذب بازیکن

به گزارش بهترین عینک آفتابی، بازیکنان تازه و خارجی نفت آبادان با توجه به آیین نامه نقل و انتقالاتی سازمان لیگ نمی توانند در لیگ برتر بازی نمایند.

گاف عجیب مدیران نفت آبادان در جذب بازیکن

به گزارش ورزش سه پس از انتخاب ادسون تاوارس به عنوان سرمربی نفت آبادان، آن ها تصمیم گرفتند تا بازیکنان خارجی و تازهی را برای تقویت در نیم فصل دوم لیگ به خدمت بگیرند.

اولین بازیکنی که به آبادان آمد و حتی قرارداد با او بسته و عکس یادگاری منتشر شد، مدافع اروگوئه ای به نام سباستین پیریز بود. بازیکنی که حتی در تمرینات نفت هم حضور فعالی داشت و سرمربی برزیلی در پی دریافت مجوز برای بازی دادن به آن ها بود.

با این حال تاوارس، قبل از بازی با گل گهر سیرجان در کنفرانس مطبوعاتی اش گفت بعضی مسائل اداری باعث شده او نتواند از مدافع اروگوئه ای در ترکیب بهره ببرد.

در همان کنفرانس سرمربی طلایی پوشان از جذب مهاجمی کروات به نام مارکو شیمیچ پرده برداشت. بازیکنی که به آبادان آمده و مثل پیریز در تمرینات حضور دارد و او هم مسائلی در جهت ثبت قراردادش به وجود آمده است.

گویا با توجه به اینکه آن ها در چند ماه اخیر، فعالیتی در لیگ معتبر و مورد قبول نداشته اند، قراردادشان مورد قبول سازمان لیگ قرار نگرفته و کارت بازی برای مدافع اروگوئه ای و مهاجم کروات صادر نشده است. تنها در این میان هزینه رفت و آمد و اسکان بسیار بالا برای این دو بازیکن رو دست مدیران نفت باقی ماند.

این شرایط در حالی پیش روی صنعت نفت قرار گرفته است که این باشگاه روز گذشته هم با عماد میرجوان مهاجم خود برای جدایی به توافق رسید و دست تاوارس مربی برزیلی این تیم پیش از گذشته خالی شده است، چون سرمربی تازه صنعت نفت از زمانی که به آبادان آمده است کمبود بازیکن را در تیمش حس نموده و به همین خاطر اقدام به جذب بازیکنان خارجی نموده بود که تا به امروز پیروز نبوده است. پنجره نقل و انتقالاتی نفتی ها نیز به دلیل شکایت میلاد جهانی بسته است و باید دید در نهایت چه سرنوشتی در انتظار آن ها خواهد بود.

منبع: فرارو

به "گاف عجیب مدیران نفت آبادان در جذب بازیکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گاف عجیب مدیران نفت آبادان در جذب بازیکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید