گل محمدی: تمام توان خود را برای قهرمانی در جام حذفی به کار می گیریم

به گزارش بهترین عینک آفتابی، خبرنگاران: سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه تمام توان خود را برای قهرمانی جام حذفی به کار می گیریم، گفت: اردوی ذوب آهن از روز چهارشنبه در کشور مالزی برای ارتقای کیفی بازیکنان ذوب آهن برگزار می گردد.

گل محمدی: تمام توان خود را برای قهرمانی در جام حذفی به کار می گیریم

به گزارش بهترین عینک آفتابی از اصفهان و به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن اصفهان، یحیی گل محمدی گفت: در فصل زمستان، تیم ها معمولاً به کشورهای گرم تر می روند و اردوی خود را در این مناطق برپا می نمایند. با توجه به شرایط و ظرفیتی که اردوی مالزی داشت به این جمع بندی رسیدیم که اردوی خود را در کوالالامپور برگزار کنیم.

وی ادامه داد: در این اردو عمده تمرکز ما بر روی کارهای بدنسازی و ارتقای کیفیت تاکتیکی و فنی تیم خواهد بود و باید کوشش کنیم خودمان را به لحاظ سازماندهی و شکل تیم به وضعیت خوبی برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان اعلام کرد: ذوب آهن در این اردو با 3 تیم مالزیایی دیدار برگزار می نماید که تیم های خوبی هستند. این تیم ها کیفیتی متناسب با شرایطی که ما در این مقطع از تمرینات احتیاج داریم را دارند.

وی اضافه نمود: تیم های بزرگ اروپایی هم در چنین مقاطعی از فصل با تیمهای عربی و باشگاهی قطری و اماراتی بازی می نمایند و هر چه به آغاز بازی های لیگ برتر نزدیک شویم، باید بازی های سنگین تری را تجربه کنیم تا بتوانیم خودمان را به فرم مورد احتیاج نزدیک کنیم.

گل محمدی اظهار داشت: هدف ما در ادامه رقابتهای لیگ پیشرفت و افزایش انسجام تاکتیکی تیم و نیز دستیابی به نتایج خوب است، ضمن اینکه به هر ترتیب ممکن رسیدن به قهرمانی در جام حذفی نیز اتفاقی است که تمام توان خود را برای کسب آن به کار خواهیم گرفت هر چند که مصاف با تیم خوب و پرمهره نفت تهران کار مسئله ای است.

ی

  • تور چین ارزان

    تور چین ارزان قیمت، تور پکن، هانگزو، شانگهای، تور نوروز چین همگی را در این وبسایت بیابید.

  • تور ویتنام

    تور ویتنام | برای دیدار از سرزمین زیبای هانوی و شهرهای شگفت انگیز ساحلی با ما همراه باشید.

منبع: تسنیم

به "گل محمدی: تمام توان خود را برای قهرمانی در جام حذفی به کار می گیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: تمام توان خود را برای قهرمانی در جام حذفی به کار می گیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید