گواردیولا به مورینیو: نمی دانستم دکتری!

به گزارش بهترین عینک آفتابی، پپ گواردیولا به ادعای جنجالی مورینیو درباره رحیم استرلینگ ستاره تیمش واکنش نشان داد و با طعنه به خبرنگاران گفت: شاید مورینیو دکتر است.

گواردیولا به مورینیو: نمی دانستم دکتری!

به گزارش بهترین عینک آفتابی به نقل از ورزش سه، بعد از آنکه ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام در آستانه دیدار امروز تیمش با منچسترسیتی در لیگ برتر جزیره، در ادعایی جنجالی مدعی شد منچسترسیتی بر روی گرت ساوت گیت سرمربی تیم ملی انگلیس فشار آورده تا رحیم استرلینگ ستاره سیتی را زودتر از سایر بازیکنان تیم ملی آزاد کند تا او بتواند پیش از بازی امروز مقابل تاتنهام با تیم باشگاهی اش تمرین کند. پپ گواردیولا سرمربی سیتی نسبت به این ادعای مورینیو واکنشی طعنه آمیز نشان داد.

این دو مربی بزرگ امروز در حالی در استادیوم تاتنهام به مصاف هم می فرایند که پپ اخیراً قرارداد دو ساله جدیدی با سیتی امضا کرده و مورینیو هم یک سالگی مربی گری در تاتنهام را جشن گرفته است. مورینیو تا کنون چندین بار با صحبتهای خود علیه گواردیولا او را عصبانی کرده است. در ماجرای اخیر او تیم گواردیولا را به شبیه سازی برای خطا دریافت از داور متهم کرده و سپس متهم شان کرد که برای در اختیار داشتن رحیم استرلینگ به تیم ملی فشار آورده اند.

ماجرا از زمانی آغاز شد که ژوزه مورینیو در آستانه دیدار امروز تیمش با منچسترسیتی به انتقاد از گرت ساوت گیت سرمربی تیم ملی انگلیس پرداخت و او را متهم کرد که در تیم ملی از منچسترسیتی جانبداری می کند.

مورینیو در صحبتهای خود مدعی شد باشگاه منچسترسیتی به ساوت گیت و تیم ملی انگلیس فشار آورده تا به بهانه آماده نبودن رحیم استرلینگ او را زودتر از سایر ملی پوشان از اردوی تیم ملی مرخص کند تا او بتواند با پیوستن به پپ گواردیولا و تیمش برای دیدار امروز مقابل تاتنهام آماده شود.

مورینیو در ادعاهای خود گفت: گرت ساوت گیت، من مطالب زیادی می خوانم که می گویند او گفته بوده بعضی مربیان باشگاهی فشار می آورند که بازیکنان شان در تیم ملی بازی نکند و او گاهی حتی مجبور شده گاهی به این مربیان زنگ بزند و سعی کند قانع شان کند. سوال من این است که او از چه کسی صحبت می کند؟ ساوت گیت باید بگوید با کدام مربیان باشگاهی تلفنی صحبت می کند؟ البته همه می دانیم که استرلینگ فردا مقابل ما بازی می کند. درحالیکه وقتی ماه گذشته اریک دایر بازیکن ما در تیم ملی انگلیس مصدوم شد دو مسابقه برای تاتنهام بازی نکرد و یکی دو هفته زمان لازم داشت تا به شرایط مسابقه برشود.

اما گواردیولا به سرعت به ادعای مورینیو واکنش نشان داد و گفت: مورینیو باید پیش دکترهای تیم ملی انگلیس و پزشکان منچسترسیتی برود. او باید پیش این پزشک ها برود مگر اینکه خودش دکتر باشد. نمی دانم.

سرمربی منچسترسیتی در ادامه گفت: ببینید ، درباره ژوزه دیگر به سوالی جواب نمی دهم. این مساله دکتر را هم گفتم چون او ما را به چیزی متهم کرده بود که واقعیت نداشت. پس درباره مسائل دیگر هم جواب همین است که او باید با پزشک ها صحبت کند. دیگر از این سوالها نپرسید چون من تقریباً 50 ساله شده ام و دیگر آنقدر سن دارم که متوجه باشم.

واکنش رسانه های انگلیسی. گواردیولا: خب حالا دکتر شده ای ژوزه؟

منبع: جام جم آنلاین

به "گواردیولا به مورینیو: نمی دانستم دکتری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گواردیولا به مورینیو: نمی دانستم دکتری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید