افزایش 26 درصدی بارگیری کالای کانتینری صادراتی در بندرامام

به گزارش بهترین عینک آفتابی، خبرنگاران/خوزستان معاون امور بندری و مالی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: بارگیری محمولات کانتینری صادراتی در هفت ماهه امسال با 26 درصد رشد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته به بیش 38 هزار TEUرسید.

افزایش 26 درصدی بارگیری کالای کانتینری صادراتی در بندرامام

مهران میدری با اشاره به بارگیری 38 هزار و 439 TEU محمولات کانتینری تا سرانجام مهرماه جاری اظهار کرد: این محمولات صادراتی معادل 556 هزار و 832 تن بوده است.

وی همچنین مجموع تخلیه و بارگیری انواع کالاهای کانتینری در این مجتمع بزرگ بندری در هفت ماهه امسال را حدود 60 هزارTEU برشمرد که رشدی 12 درصدی را نسبت به مدت مشابه در سال گذشته نشان می دهد.

میدری، بهره وری حداکثری از ظرفیت سرانجامه کانتینری این مجتمع بزرگ بندری به منظور تحقق شعار رونق فراوری را یکی از علل موفقیت در رشد بارگیری محمولات صادراتی اعلام کرد و اضافه نمود: ارائه امکانات و تسهیلات مناسب به مشتریان کالاهای کانتینری، افزایش سرعت در انجام عملیات تخلیه و بارگیری و کوشش نیروهای عملیاتی سرانجامه کانتینری این مجتمع بندری در کنار نظارت مستمر کارشناسان بندری این اداره کل از عمده علل حصول این موفقیت است.

به گزارش بهترین عینک آفتابی، به نقل از اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان، همجواری مجتمع بندری امام خمینی(ره) در شمال غربی خلیج فارس با مجتمع صنایع پتروشیمی، توان بالقوه ای را برای رشد و تقویت صادرات محمولات صنعتی فراهم نموده است.

  • تور چین ارزان

    تور چین ارزان قیمت، تور پکن، هانگزو، شانگهای، تور نوروز چین همگی را در این وبسایت بیابید.

  • تور ویتنام

    تور ویتنام | برای دیدار از سرزمین زیبای هانوی و شهرهای شگفت انگیز ساحلی با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افزایش 26 درصدی بارگیری کالای کانتینری صادراتی در بندرامام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 26 درصدی بارگیری کالای کانتینری صادراتی در بندرامام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید