ترفند پرسپولیس برای حل مشکل قراردادها

به گزارش بهترین عینک آفتابی، سازمان لیگ در فصل بیست و سوم قانون مربوط به سقف بودجه را در نظر گرفته که این موضوع اکنون به چالشی برای تیم های مدعی و خصوصا باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا تبدیل شده است.

ترفند پرسپولیس برای حل مشکل قراردادها

پرسپولیس در شرایطی احتیاجمند جذب حداقل دو بازیکن در دو پست دروازه و مهاجم است که با شرایطی خاص در سقف بودجه خود روبرو است. این در حالیست که آن ها قصد دارند تقویت در این دو پست را با جذب بازیکنان خارجی که قطعا از نظر ارزی بودجه تیم را تحت تاثیر قرار خواهد داد، روبرو هستند.

در این رابطه، اما انتشار نامه ای خطاب به سازمان لیگ در مورد تقویت تیم در مسیر حضور در لیگ قهرمانان آسیا حواشی عجیبی را به همراه داشته است.

طی این نامه که به امضای رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس رسیده است، اینطور آمده است:

احتراما همانطور که می دانید تیم پرسپولیس به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران می بایستی در جام باشگاه های آسیا شرکت نماید. در این راستا در جهت تقویت تیم و حضور مقتدرانه و بر اساس نظرات کادرفنی جهت حضور یک بازیکن ترجیحا خارجی پیشنهادات ذیل ارایه می شود:

دستور فرمایید مساعدت لازم صورت پذیرد.

1- افزایش سقف بودجه ابلاغی به مبلغ حداقل 30 میلیارد تومان برای باشگاه های سهمیه آسیایی.

2- در صورت عدم امکان افزایش سقف بودجه موافقت فرمایید قرارداد تعدادی از بازیکنان تعدیل و بخشی از مبلغ قرارداد های سال اول به سال بعد (1403-04) تهاتر شود. شایان ذکر است به علت مکاتبه سازمان لیگ و مفاد دستورالعمل ابلاغی افزایش سقف بودجه برای حقوق و دستمزد فصل بعد 25 درصد افزایش اعلام شده که جهت جابجایی این بودجه (تهاتر) احتیاج به اخذ مجوزات لازم از فدراسیون فوتبال و کارگروه مربوطه می باشد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "ترفند پرسپولیس برای حل مشکل قراردادها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترفند پرسپولیس برای حل مشکل قراردادها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید