تهدید سپیدرود به کسر امتیاز یا سقوط به رده پایین تر

به گزارش بهترین عینک آفتابی، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه سپیدرود رشت را به دلیل عدم تسویه حساب با شاکیان به کسر امتیاز و یا سقوط به یک رده لیگ پایین تر تهدید کرد.

تهدید سپیدرود به کسر امتیاز یا سقوط به رده پایین تر

به گزارش گروه ورزشی بهترین عینک آفتابی، به نقل از سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت، تیم فوتبال سپیدرود که پس از سقوط از لیگ دسته اول آزادگان در بلاتکلیفی مالکیتی و مدیریتی به سر می برد حالا با یک حکم خطرناک از سوی کمیته انضباطی مبنی بر کسر امتیاز و یا حتی سقوط به یک لیگ پایین تر محکوم شده است.

در بخشی از رای صادره کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران چنین آمده است:

از آنجایی که باشگاه سپیدرود به تعهدات خود مبنی بر تسویه حساب با شاکیان به ارزش ریالی 28 میلیارد و 780 میلیون ریال عمل نکرده از سوی کمیته انضباطی به جریمه 100 میلیون ریالی محکوم شده است و اگر ظرف مدت 30 روز از رویت حکم اقدام به جلب رضایت شاکیان از سوی باشگاه سپیدرود انجام نشود این کمیته نسبت به کسر امتیاز یا سقوط به دسته پایین تر و یا محرومیت از ثبت بازیکن جدید محکوم خواهد شد.

لازم به ذکر است که تاریخ جلسه ذکر شده در نامه کمیته انضباطی 15 شهریور ماه است و تاریخ ابلاغ آن به باشگاه سپیدرود 17 شهریور ماه است و این بدان معناست که کمتر از 3 روز تا اجرای حکم مورد اشاره بیشتر زمان باقی نمانده است.

حالا با عدم انتخاب به موقع خریدار از سوی مسئولین ورزشی استان و بلاتکلیفی کادر مدیریتی و فنی باشگاه و همزمان با خبر فسخ های یک طرفه بازیکنان این خبر می تواند شرایط قدیمی ترین باشگاه فوتبال گیلان را بیشتر از پیش پیچیده کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تهدید سپیدرود به کسر امتیاز یا سقوط به رده پایین تر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدید سپیدرود به کسر امتیاز یا سقوط به رده پایین تر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید