محرم نویدکیا: امتیاز مهمی از دست دادیم؛ بازی دفاعی نفت؟ به نظرم دفاع کردن هنر است

به گزارش بهترین عینک آفتابی، نویدکیا امیدوار است در آینده حسرت از دست دادن امتیازات بازی با نفت را نخورند.

محرم نویدکیا: امتیاز مهمی از دست دادیم؛ بازی دفاعی نفت؟ به نظرم دفاع کردن هنر است

به گزارش گروه ورزشی بهترین عینک آفتابی، محرم نوید کیا بعد از تساوی مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: به تیم فکری خسته نباشید می گویم من از بازی راضی ام. درست است که از موقعیت ها نتوانستیم استفاده کنیم.

وی اضافه نمود: نفت مسجدسلیمان دفاع فوق العاده ای کرد اینکه می گویند تیمی برای دفاع آمده است را قبول ندارم به نظرم دفاع کردن هنر است و امتیاز مهمی را از دست دادیم و امتیاز مهمی نفت گرفت. امیدوارم در آینده حسرت این امتیازها را نخوریم. طبیعی است هرچه رو به سرانجام می رویم امتیاز دریافت سخت تر می شود و باید بیشتر کار کنیم تا ضربات آخر و ماقبل آخر را بهتر بزنیم. به حریف تبریک می گویم که یک امتیاز گرفت.

نوید کیا در نشست خبری هم گفت: فکر می کنم بازی نسبتا یکطرفه ای بود که ما انجام دادیم. خیلی بحث ها هست که نفت دفاعی و بسته بازی کرد. من همیشه معتقدم که خوب دفاع کردن هنر است و نمی توانم ایرادی از حریف بگیرم حریف یک امتیاز ارزشمند از ما گرفت. از نوع فوتبال بازیکنانم راضی ام نمی توانم ایراد الکی از آنها بگیرم. نیمه اول آنطور که باید سرحال نبودیم و این تنها نقطه ضعف مان بود.

وی اضافه نمود: سعی می کردیم به خوبی از فضاها و کناره ها استفاده کنیم. 2 امتیاز فوق العاده مهم را از دست دادیم و امیدوارم در سرانجامی کار حسرت این دو امتیاز را نخوریم و به نفت هم بابت یک امتیاز تبریک می گویم.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه بهتر نبود تنوع تاکتیکی بیشتری مقابل تیمی مثل نفت انجام می دادید و مثل شوت از راه دور و ... گفت: این صحبت را دقیقا قبول می کنم. دوست داشتیم حریف را به سمت جلو بیاوریم که در این امر پیروز نبودیم و آنها به دنبال دفاع و ضد حمله بودند. البته ضد حمله زیادی به آنها ندادیم ولی خیلی شوت هم به سمت دروازه نفت نزدیم. خیلی ایده ال نبودیم و هافبک ها طراوت خوبی برای شوتزنی نداشتند و امیدوارم مسائل مان را حل کنیم.

نوید کیا در مورد اینکه با آمدن کی روش اتفاق خاصی در تیم رخ نداد، مطرح نمود: حریف بیش از حد بسته بازی می کرد سعی کردیم تاکتیک تیمی مان را عوض کنیم خیلی خوب این کار را انجام ندادیم. کی روش در این بازی می توانست به ما کمک کند بعد از آمدن کی روش به میدان به جای ارسال از کناره ها سعی کردیم از عقب ارسال کنیم که به درد نمی خورد قبل از حضور این بازیکن از کناره ها بیشتر ارسال می کردیم.

نوید کیا در مورد آمار خوب سپاهان در نتیجه گیری و اینکه فکر نمی کند این مساوی در زمان خوبی رخ داد تا خود شما و تیم سپاهان و بازیکنان با انگیزه تر شوند، گفت: صحبت منطقی به نظر می آید اما نمی توانم قبول کنم اینکه بعد از چند برد یک مساوی بدهیم تا شوک وارد شود خیلی این مساله را قبول ندارم از نظر روانی خیلی خوب بازیکنان را آماده نکرده بودیم و برای همه بازی ها برای برد باید به میدان برویم. کاری که انجام می دهیم خوب است اما این واقعیت است، گاهی تیمی که خوب بازی می کند تنها نمی تواند به خوب بازی کردن پیروز شود.انتظارات از تیم بیشتر و بیشتر شده و بازیکنان هم باید تلاش بیشتری کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "محرم نویدکیا: امتیاز مهمی از دست دادیم؛ بازی دفاعی نفت؟ به نظرم دفاع کردن هنر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرم نویدکیا: امتیاز مهمی از دست دادیم؛ بازی دفاعی نفت؟ به نظرم دفاع کردن هنر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید