مقابل پیکان بازی کردن انگیزه می خواهد، محکوم به برد بودیم

به گزارش بهترین عینک آفتابی در چارچوب دیدارهای هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر والیبال، تیم هورسان رامسر با نتیجه 3 بر یک تیم پیکان را شکست داد.

مقابل پیکان بازی کردن انگیزه می خواهد، محکوم به برد بودیم

سرمربی تیم والیبال هورسان رامسر پس از پیروزی تیمش مقابل پیکان گفت: به دو تیم خسته نباشید می گویم و مجدداً به طرفداران هورسان تبریک می گویم. بازی بسیار خوبی بود. همواره مقابل تیمی مانند پیکان بازی کردن انگیزه می خواهد جدا ازاینکه این تیم در کجای جدول واقع شده است.

سرمربی تیم والیبال هورسان ادامه داد: پس از بازی با شهداب حدود 7 ساعت جلسه فنی برگزار کردیم. نکاتی در جهت ریکاوری روحی و روانی بازیکنان اعمال شد. استراتژی خاصی برای بازی داشتیم. محکوم به پیروزی بودیم چرا که در دور برگشت برای کسب نتیجه باید در جدول بمانیم.

عارف باقرزاده اضافه نمود: امروز تمام بازیکنان خود را در اختیار داشتیم و آنها از مصدومیت رهایی پیدا کردند.

سرمربی تیم والیبال هورسان رامسر درباره شرایط مسابقات نیز گفت: این شیوه برگزاری چالشی برای تمام تیم ها است. شاید بعضی به این شیوه معتقد بودند چرا که تمایل داشتند میزبان مسابقات باشند.

وی گفت: دو بازی ما در این هفته ساعت 11 صبح بود بنابراین مجبور بودیم تمرینات خود را در ساعات 9 و 10 برگزار کنیم. جواب تمرینات خود را نیز گرفتیم. امیدوارم فرایند رو به رشد هورسان ادامه دار باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مقابل پیکان بازی کردن انگیزه می خواهد، محکوم به برد بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقابل پیکان بازی کردن انگیزه می خواهد، محکوم به برد بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید