مومنی: بازی با سپاهان عیار قهرمانی استقلال را معین می نماید

به گزارش بهترین عینک آفتابی، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با تمجید از عملکرد آندره آ استراماچونی گفت: ملاقات با سپاهان عیار قهرمانی این تیم را تعیین خواهد نمود.

مومنی: بازی با سپاهان عیار قهرمانی استقلال را معین می نماید

محمد مومنی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی بهترین عینک آفتابی درباره پیروزی 2 بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل نساجی گفت: اکنون تغییر محسوسی در استراماچونی ایجاد شده و تاکتیکش به پختگی رسیده که ادعای یک فلسفه فوتبالی را داشته باشد. این مربی بدون هیاهو و حاشیه براساس دانشی که دارد توانسته تغییر خوبی در تیم ایجاد کند و نسبت به گذشته نتایج خوبی می گیرد که قابل تقدیر است. نتایج استقلال بازخورد بسیار مثبتی نزد طرفداران دارد و باید به همین دلیل به کسانی که این مربی را به ایران آوردند، به خصوص علی خطیر دست مریزاد بگوییم.

وی در خصوص ملاقات شنبه هفته آینده استقلال مقابل سپاهان توضیح داد: این بازی عیار استقلال و استراماچونی را برای قهرمانی تعیین می نماید. باید ببینیم در این بازی تقابل اندیشه های استراماچونی با صدرنشین به چه نتیجه ای می رسد. قلعه نویی با سابقه ای که در فوتبال ایران دارد باید از پیشینه خود دفاع کند و استراماچونی هم از پیشینه ای که در فوتبال اروپا دارد.

بازیکن پیشین تیم استقلال توضیح داد: بعد از 11 هفته باید تیم استراماچونی به خواسته طرفداران نزدیک شده باشد و از طرف مقابل هم طرفداران سپاهان این خواسته را دارند. تقابل دو تاکتیک متضاد هم خیلی دیدنی خواهد شد. سپاهان از ضدحمله ها استفاده می نماید و استقلال از کانال های کناری. هم امیر قلعه نویی استقلال را می شناسد و هم استراماچونی از تفکرات سپاهان شناخت دارد. تقابل زرینچه و قلعه نویی هم دیدنی خواهد بود. به چالش کشیده شدن این اندیشه ها بسیار زیبا خواهد بود و باید ببینیم چه اتفاقی در زمین می افتد. اگر استقلال می خواهد برای قهرمانی گام بردارد، باید در این بازی نبازد.

  • تور چین ارزان

    تور چین ارزان قیمت، تور پکن، هانگزو، شانگهای، تور نوروز چین همگی را در این وبسایت بیابید.

  • تور ویتنام

    تور ویتنام | برای دیدار از سرزمین زیبای هانوی و شهرهای شگفت انگیز ساحلی با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مومنی: بازی با سپاهان عیار قهرمانی استقلال را معین می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مومنی: بازی با سپاهان عیار قهرمانی استقلال را معین می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید