کالدرون باید یک ترکیب ثابت پیدا کند، برانکو هم اشتباه داشت

به گزارش بهترین عینک آفتابی، محمود خوردبین در مصاحبه با خبرنگاران، درباره برد تیم فوتبال پرسپولیس مقابل صنعت نفت و افت و خیز سرخپوشان در نتیجه گیری، گفت: من بازی با نفت مسجد سلیمان را تماشا کردم. پرسپولیس خوب بازی می کند ولی نتیجه نمی گرد. به قول کالدرون سرمربی پرسپولیس، این تیم گلزن ندارد و از نداشتن یک مهاجم می رنجد.

کالدرون باید یک ترکیب ثابت پیدا کند، برانکو هم اشتباه داشت

به علیپور صدمه نزنید

وی ادامه داد: علی علیپور به جز سه گلی که به شاهین زد دیگر گلی به ثمر نرسانده است. به هر حال هواداران نباید به این بازیکن صدمه بزنند. علیپور آقای گل شده و توانایی این را دارد که دوباره آقای گل شود. باید از این بازیکن حمایت شود تا نیم فصل برسد و مهاجم جدیدی جذب شود.

کالدرون باید ترکیب ثابتی را انتخاب کند

سرپرست سابق پرسپولیس درباره تغییرات مدام در ترکیب این تیم از زمان سرمربیگری کالدرون، شرح داد: بله این موضوع وجود دارد. کالدرون باید ترکیب ثابت انتخاب کند و تغییرات مداوم او نشان می دهد هنوز به ترکیب ثابت نرسیده. تمام بازیکنان پرسپولیس خوب هستند. این تیم بخصوص در خط دفاعی بازیکنان طراز اول و قدرتمندی دارد ولی به هر حال کالدرون باید یک ترکیب ثابت را انتخاب کند تا بازیکنان به هم نزدیکتر شوند. تعویض ها هم بماند برای نیمه دوم.

برانکو هم در جذب بازیکن خارجی اشتباهاتی داشت

خوردبین در ادامه به مشکلاتی که جذب جونیور براندائو مهاجم برزیلی برای پرسپولیس بوجود آورد، اشاره و تاکید کرد که این اشتباهات زمان برانکو ایوانکوویچ هم رخ داده بود. وی گفت: برانکو در جذب یکی دو بازیکن خارجی اشتباهاتی داشت. منظورم همان بازیکنان اوکراینی هستند. البته آن زمان تا تایید برانکو نبود هیچ بازیکنی جذب نمی شد.

برانکو بعد از چند هفته گفت اوکراینی ها را نمی خواهد

وی در پاسخ به این سئوال که آیا مدیرعامل و معاون وقت باشگاه پرسپولیس آن بازیکنان را به برانکو تحمیل کردند؟ اضافه نمود: به هر حال ما اوکراین اردو داشتیم. برانکو همانجا گفت این بازیکنان بیایند تهارن تا آنها را ببینم ولی بعد از چند هفته گفت آنها را نمی خواهم.

بودیمیر مهاجم خوبی بود و نباید او را رد می کردند

سرپرست سابق پرسپولیس همچنین از تصمیم باشگاه برای رد کردن ماریو بودیمیر مهاجم فصل گذشته سرخپوشان انتقاد کرد و گفت: به نظرم بودیمیر مهاجم خوبی بود. او هم روی زمین و هم در بازی هوایی بازیکن پیروز و مثمرثمری بود. نباید این بازیکن را رد می کردند. او این فصل به کار پرسپولیس می آمد.

فدراسیون با انتخاب برانکو تیم ملی را نجات بدهد

خوردبین که در مدت حضورش در پرسپولیس همواره ارتباط خوبی با برانکو داشت، درباره مذاکره اش با فدراسیون فوتبال برای حضور در تیم ملی گفت: به نظرم فدراسیون باید هرچه زودتر برانکو را سرمربی کند و تیم ملی را نجات بدهد. البته اگر قبول کند و بیاید. در جریان شرط و شروطی هم که گفته می شود، نیستم.

  • تور چین ارزان

    تور چین ارزان قیمت، تور پکن، هانگزو، شانگهای، تور نوروز چین همگی را در این وبسایت بیابید.

  • تور ویتنام

    تور ویتنام | برای دیدار از سرزمین زیبای هانوی و شهرهای شگفت انگیز ساحلی با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کالدرون باید یک ترکیب ثابت پیدا کند، برانکو هم اشتباه داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون باید یک ترکیب ثابت پیدا کند، برانکو هم اشتباه داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید