گوگل کیورنتس جایگزین گوگل پلاس شد

به گزارش بهترین عینک آفتابی، گوگل پلاس برای همواره تعطیل و گوگل کیورنتس با موضوع شبکه اجتماعی مخصوص محل کار جایگزین آن شد.

گوگل کیورنتس جایگزین گوگل پلاس شد

به گزارش خبرگزاری مالی ایران به نقل از ایندپندنت، گوگل پلاس برای همواره تعطیل شد. این شبکه اجتماعی حدود یک دهه قبل و در سال 2011 میلادی راه اندازی شد و اکنون به گوگل کیورنتس(Google Currents)تغییر نموده است.

البته تعطیلی شبکه اجتماعی گوگل غیر منتظره نبود و از یک سال قبل اعلام شده بود. در آوریل 2019 میلادی گوگل پلاس تعطیل شد و گوگل اعلام نمود یک ابزار تجاری جدید را جایگزین آن می نماید.

اکنون گوگل کیورنتس به یک شبکه اجتماعی برای محل کار مانند فیس بوک ورک پلیس تبدیل شده است. لینک های فعلی گوگل پلاس نیز به صفحات گوگل کیورنتس راهنمایی می شوند و به نظر می رسد نحوه ارتباط با کاربران نیز هیچ تغییری ننموده است.

پست ها در صفحه اصلی این شبکه اجتماعی براساس محتوا یا زمان انتشار نشان داده می شوند. همچنین گوگل کیورنتس با گوگل درایو نیز مرتبط است تا متن، لینک، تصاویر و ویژگی های دیگر مانند نظرسنجی را به اشتراک بگذارد.

گوگل پلاس از شروع فعالیت خود تاریخچه چندان پیروزی نداشت و در سال 2016 میلادی تغییراتی بنیادی در آن ایجاد شد تا اپلیکیشن های مرتبط با آن را بیشتر ترویج دهد اما نتوانست پیروز گردد.

منبع: اقتصاد ایران

به "گوگل کیورنتس جایگزین گوگل پلاس شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوگل کیورنتس جایگزین گوگل پلاس شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید