16 نفر در آذربایجان شرقی دچار گازگرفتگی شدند

به گزارش بهترین عینک آفتابی، سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: در 24 ساعت گذشته 16 نفر در استان با گاز مونوکسیدکربن مسموم شده بودند که با تلاش ماموران اورژانس از مرگ نجات یافتند.

16 نفر در آذربایجان شرقی دچار گازگرفتگی شدند

به گزارش بهترین عینک آفتابی از تبریز ،وحید شادی نیا سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت:از این تعداد یک نفر در آذرشهر، 6 نفر در شهر آبش احمد کلیبر و بقیه در تبریز به علت عدم رعایت اصول ایمنی دچار مسمومیت با گاز مونوکسید کربن شده بودند.

او با بیان اینکه اغلب این افراد در اثر رعایت نکردن موارد ایمنی در استفاده از آبگرمکن دچار مسمومیت شده بودند، گفت: در این مدت یک نفر در شهرستان چاراویماق در اثر مسمومیت با مونوکسیدکربن فوت کرده است.

اوگفت: عدم رعایت اصول ایمنی استفاده از بخاری از دیگر عوامل مسمومیت این افراد بود که با اقدام به موقع اورژانس و حضور در محل حادثه اقدامات لازم برای رفع مسمومیت این افراد انجام شد و از مرگ نجات یافتند.

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی ادامه داد: با توجه به فرارسیدن فصل سرد سال و لزوم استفاده از وسایل گرمایشی در منازل، مردم و هم استانی ها باید اصول ایمنی در استفاده از وسایل گرمایشی از جمله لوله و دودکش بخاری و آبگرمکن را رعایت کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "16 نفر در آذربایجان شرقی دچار گازگرفتگی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "16 نفر در آذربایجان شرقی دچار گازگرفتگی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید