پیشنهاد رئیس هیئت مدیره پیشین استقلال برای حل مشکل اقتصادی باشگاه

به گزارش بهترین عینک آفتابی، رئیس پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال پیشنهاد جالبی برای تأمین منابع اقتصادی استقلال ارائه کرد.

پیشنهاد رئیس هیئت مدیره پیشین استقلال برای حل مشکل اقتصادی باشگاه

به گزارش بهترین عینک آفتابی، احمد سعادتمند در مورد شرایط این روز های تیم فوتبال استقلال گفت: دوست دارم در روز هایی که استقلال با صلابت و با اقتدار است، مباحثی را مطرح کنم. چند هفته است که استقلال نمایش قدرتمندی از خود نشان داده که باعث تحسین فوتبال دوستان شده است و همه ایستاده این تیم را تشویق می نمایند.

وی اضافه کرد: در راستای اقتدار استقلال باید اتحاد و حواشی را از تیم دور کنیم. در این شرایط بحث مهمی که وجود دارد بودجه باشگاه است، چرا که استقلال باید در آرامش به کارش ادامه دهد تا موفقیت هایش تداوم داشته باشد. طرفداران هم باید به هوش باشند تا به حواشی دامن نزنند.

رئیس پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال اعلام کرد: یکی از مهمترین مواردی که استقلال در حال حاضر احتیاج دارد و باید به آن توجه گردد تزریق پول به باشگاه است. پیشنهاد می کنم به خاطر تداوم موفقیت های استقلال بیاییم پولی جمع کنیم و در راستای اتحاد و همدلی استقلال را به صندلی واقعی خود برسانیم. باید در چارچوب قوانین در یکی از بانک های معتبر کشور حسابی حتی با نام باشگاه استقلال با حضور مدیرعامل باشگاه، دو نفر از اعضای هیئت مدیره، دو پیشکسوت مثل علی جباری و حسن روشن، دو مدیر پیشین باشگاه مثل علی فتح الله زاده و محمدحسین قریب این حساب را باز کنیم و در واقع با این کار مردم بتوانند به تیم محبوب خود یاری نمایند و بر حسب اولویت از این حساب برای باشگاه هزینه گردد.

سعادتمند ادامه داد: این پول باید در 5 بخش هزینه گردد. بخش اول پرداخت قرارداد ها و پاداش کادر فنی و اعضای تیم است، چرا که تیم بزرگسالان ویترین باشگاه است. دوم هزینه برای تکریم پیشکسوتان باشگاه. سوم هزینه در بحث آموزشگاه و تیم های پایه در کل کشور. چهارم طرفداران در قالب بسته های حمایتی قرعه کشی و .... در نهایت مورد پنجم هزینه بخش زیرساخت ها و تجهیز و توسعه کمپ مرحوم ناصر حجازی.

وی توضیح داد: این مسئله می تواند سالی دو بار صورت گیرد. اعتقاد داریم که استقلال 30 میلیون طرفدار دارد و اگر یک میلیون نفر از این 30 میلیون طرفدار هر شش ماه یکبار 50 هزار تومان هم به باشگاه یاری نمایند ما هر شش ماه 50 میلیارد بودجه در باشگاه داریم که با یاری طرفداران و عاشقان استقلال جمع آوری شده است. این طرح باید از خود من آغاز گردد و من به اندازه 100 نفر از این سهام را برای خود بخرم و بعد حتی مدیرعامل و بازیکنان هم در این ماجرا شریک شوند.

رئیس پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال در سرانجام گفت: این همان سهام باشگاه است که قرار است خصوصی گردد، اما با این تفاوت که این پول از طرف عاشقان استقلال جمع شده است. با این شرایط می توانیم آرامش کامل را در استقلال داشته باشیم. ای کاش در این میان داوری ها هم حق استقلال را می دادند و اگر این طور بود استقلال در حال حاضر صدرنشین جدول بود و امیدواریم دوباره این تیم را در صدر آسیا ببینیم.

  • تور چین ارزان

    تور چین ارزان قیمت، تور پکن، هانگزو، شانگهای، تور نوروز چین همگی را در این وبسایت بیابید.

  • تور ویتنام

    تور ویتنام | برای دیدار از سرزمین زیبای هانوی و شهرهای شگفت انگیز ساحلی با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیشنهاد رئیس هیئت مدیره پیشین استقلال برای حل مشکل اقتصادی باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد رئیس هیئت مدیره پیشین استقلال برای حل مشکل اقتصادی باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید